Uudised

Kohvik "Tõru" Urvaste õppekohas 27. jaanuar Elis Luik


26.jaanuaril 2023 oli Urvaste õppekohas avatud traditsiooniks saanud kohvik "TÕRU". 

Kohvik "TÕRU" on juba kaks aastat toimuv koostööprojekt Urvaste Kooli ja Võrumaa Kutsehariduskeskuse Urvaste õppekoha köögiabilise ja puhastusteenindaja abilise eriala õpilaste vahel. Nagu tavaliselt, oli ka sel korral kohviku külastajaid 50 ringis. Klientideks Urvaste Kooli ja Valga Kutseõppekeskuse puidutöötleja eriala õpilased, kooli töötajad ning Urvaste Seltsimaja rahvas. Sel korral oli meil rõõm võõrustada ka meie kooli õppejuhti Juta Kondi ja teeninduse valdkonna juhtivõpetajat Viibeke Turbat. 

Sellise projekti läbiviimisel on õpilastel võimalus õpitud teoreetilisi teadmisi praktikas ise läbi katsetada. Iga õpilane saab projekti käigus erinevaid tööelu rolle täita, selle eest vastutada, oma tööd analüüsida, hinnata ja tehtust rõõmu tunda.

Kiidame ja täname oma tublisid õpilasi!

26.jaanuaril 2023 oli Urvaste õppekohas avatud traditsiooniks saanud kohvik "TÕRU". 

Kohvik "TÕRU" on juba kaks aastat toimuv koostööprojekt Urvaste Kooli ja Võrumaa Kutsehariduskeskuse Urvaste õppekoha köögiabilise ja puhastusteenindaja abilise eriala õpilaste vahel. Nagu tavaliselt, oli ka sel korral kohviku külastajaid 50 ringis. Klientideks Urvaste Kooli ja Valga Kutseõppekeskuse puidutöötleja eriala õpilased, kooli töötajad ning Urvaste Seltsimaja rahvas. Sel korral oli meil rõõm võõrustada ka meie kooli õppejuhti Juta Kondi ja teeninduse valdkonna juhtivõpetajat Viibeke Turbat. 

Sellise projekti läbiviimisel on õpilastel võimalus õpitud teoreetilisi teadmisi praktikas ise läbi katsetada. Iga õpilane saab projekti käigus erinevaid tööelu rolle täita, selle eest vastutada, oma tööd analüüsida, hinnata ja tehtust rõõmu tunda.

Kiidame ja täname oma tublisid õpilasi!