Uudised

Kooli töötajad tähistasid pidulikult õppeaasta lõppu 28. juuni Agnes Catrén Pähna


Möödunud reedel kogunesid kooli töötajad, et pidulikult tähistada õppeaasta lõppu. Sündmus oli täis meeleolukaid tegevusi ja tunnustusi, mis tõid esile kollektiivi saavutused ja pühendumise.

Pidulik päev algas tagasivaatega mõõdunud aastale ning kolleegide tunnustamisega. Seejärel ootas meid ees teadliku hingamise demonstratsioon, mis pakkus osalejatele lõõgastust ja praktilisi nippe, mida igapäevaelus rakendada. Seejärel said töötajad kiirelt lõõgastusest väljuda osavusmängudes, mis tõid naeratuse kõigi näole ning pakkusid toredaid hetki.

Õhtu jooksul kontrolliti ka töötajate teadmisi erinevates valdkondades. Ühislaulmine tõi kokku kogu kollektiivi ning andis võimaluse häälepaelad lahti laulda ja nautida muusikat.

Õhtu tipphetki oli töötajate tunnustamine, kus esile tõsteti erinevates kategooriates eriliselt silma paistnud kolleege. Tunnustused olid järgnevad:

Viktor Dremljuga – kooli väärtuste kandja

Riio Post – aasta tegu

Lembit Pähnapuu – aasta kolleeg

Eleri Lõhmus – aasta koostöömootor

Kaili Leino – aasta uuendaja

Kaja Kattai – aasta keskkonnasõber

Kadri Võsu – aasta elamuse looja

Valju Kuslap – aasta uus kolleeg

Südamlikud tänusõnad kõigile võitjatele, te olete seda väärt! Teie pühendumus, loovus ja koostöövalmidus on meie kooli edukuse aluseks. Saame uhkusega vaadata tagasi lõppenud õppeaastale ja ootusärevalt suunata pilgud tulevikku. Suured tänusõnad sündmuse korraldajatele ning Hämsa Maheresto ja Heaolukeskusele meid võõrustamast! 

Möödunud reedel kogunesid kooli töötajad, et pidulikult tähistada õppeaasta lõppu. Sündmus oli täis meeleolukaid tegevusi ja tunnustusi, mis tõid esile kollektiivi saavutused ja pühendumise.

Pidulik päev algas tagasivaatega mõõdunud aastale ning kolleegide tunnustamisega. Seejärel ootas meid ees teadliku hingamise demonstratsioon, mis pakkus osalejatele lõõgastust ja praktilisi nippe, mida igapäevaelus rakendada. Seejärel said töötajad kiirelt lõõgastusest väljuda osavusmängudes, mis tõid naeratuse kõigi näole ning pakkusid toredaid hetki.

Õhtu jooksul kontrolliti ka töötajate teadmisi erinevates valdkondades. Ühislaulmine tõi kokku kogu kollektiivi ning andis võimaluse häälepaelad lahti laulda ja nautida muusikat.

Õhtu tipphetki oli töötajate tunnustamine, kus esile tõsteti erinevates kategooriates eriliselt silma paistnud kolleege. Tunnustused olid järgnevad:

Viktor Dremljuga – kooli väärtuste kandja

Riio Post – aasta tegu

Lembit Pähnapuu – aasta kolleeg

Eleri Lõhmus – aasta koostöömootor

Kaili Leino – aasta uuendaja

Kaja Kattai – aasta keskkonnasõber

Kadri Võsu – aasta elamuse looja

Valju Kuslap – aasta uus kolleeg

Südamlikud tänusõnad kõigile võitjatele, te olete seda väärt! Teie pühendumus, loovus ja koostöövalmidus on meie kooli edukuse aluseks. Saame uhkusega vaadata tagasi lõppenud õppeaastale ja ootusärevalt suunata pilgud tulevikku. Suured tänusõnad sündmuse korraldajatele ning Hämsa Maheresto ja Heaolukeskusele meid võõrustamast!