Uudised

15. 11 Riigikogu külastus 16. november Elis Luik


15.11 külastasid EWERSi 11. ja 12.klassi õpilased ühiskonnaõpetuse ja ajaloo tundide raames Eesti Vabariigi Riigikogu. EWERSi võõrustajateks olid Anti Haugas ja Mait Klaassen.

Õpetajatest olid kaasas Rait Laatsit ja juhtivõpetaja Viibeke Turba.

Kõigepealt tutvustati õpilastele Riigikogu hoonet, selle ajalugu ning töö põhimõtteid. Edasi said nad jälgida Riigikogu istungi infotundi. Meie õpilased tundsid huvi maksumuudatuste vastu, kuid vestlus puudutas ka riigi julgeoleku teemasid, sh Nursipalu harjutusväljaku laiendamist.

Oli tore kohtumine ja õpilased ootavad uusi põnevaid väljasõite.

 

15.11 külastasid EWERSi 11. ja 12.klassi õpilased ühiskonnaõpetuse ja ajaloo tundide raames Eesti Vabariigi Riigikogu. EWERSi võõrustajateks olid Anti Haugas ja Mait Klaassen.

Õpetajatest olid kaasas Rait Laatsit ja juhtivõpetaja Viibeke Turba.

Kõigepealt tutvustati õpilastele Riigikogu hoonet, selle ajalugu ning töö põhimõtteid. Edasi said nad jälgida Riigikogu istungi infotundi. Meie õpilased tundsid huvi maksumuudatuste vastu, kuid vestlus puudutas ka riigi julgeoleku teemasid, sh Nursipalu harjutusväljaku laiendamist.

Oli tore kohtumine ja õpilased ootavad uusi põnevaid väljasõite.