News

EWERSi jüripäev koos Pärnumaa Kutsehariduskeskusega 29. April Agnes Catrén Pähna


23.aprillil, ehk jüripäeval käisid meie kooli turismiteeninduse grupil külas Pärnu Kutsehariduskeskuse õpilased ja õpetajad. Kui tavaliselt võõrustavad vastuvõtjad, siis seekord oli täiesti vastupidi. Pärnu õpilased olid ette valmistanud korraliku kava, kus räägiti jüripäevast ja traditsioonidest, viidi läbi jüripäevaga seotud mänge. Kuna ilm ei soosinud väljas pikniku pidamist, siis otsustati, et piknik toimub õpperuumides. Külakostiks oli kaasa võetud omaküpsetatud karask, millele sai soovi korral lisada kanepi seemnemääret, maitsta sai ka oma tehtud limonaadi ja marjakooki. 

Hiljem tutvustasid meie õpilased kooli ja päev meeldis kõikidele. Meie kooli õpetaja Viibeke Turba ja Pärnu kooli õpetaja Tiina Kiibus koos õpilastega arendasid mõtet, et uuel õppeaastal võiks teha vastukülastuse koos programmiga. Igal juhul oli päev meeldejääv, õpetlik ja seda kõike läbi lõbusate tegevuste. Aitäh teile, pärnakad!

23.aprillil, ehk jüripäeval käisid meie kooli turismiteeninduse grupil külas Pärnu Kutsehariduskeskuse õpilased ja õpetajad. Kui tavaliselt võõrustavad vastuvõtjad, siis seekord oli täiesti vastupidi. Pärnu õpilased olid ette valmistanud korraliku kava, kus räägiti jüripäevast ja traditsioonidest, viidi läbi jüripäevaga seotud mänge. Kuna ilm ei soosinud väljas pikniku pidamist, siis otsustati, et piknik toimub õpperuumides. Külakostiks oli kaasa võetud omaküpsetatud karask, millele sai soovi korral lisada kanepi seemnemääret, maitsta sai ka oma tehtud limonaadi ja marjakooki. 

Hiljem tutvustasid meie õpilased kooli ja päev meeldis kõikidele. Meie kooli õpetaja Viibeke Turba ja Pärnu kooli õpetaja Tiina Kiibus koos õpilastega arendasid mõtet, et uuel õppeaastal võiks teha vastukülastuse koos programmiga. Igal juhul oli päev meeldejääv, õpetlik ja seda kõike läbi lõbusate tegevuste. Aitäh teile, pärnakad!