Peahoone

General information

Contact

Filter

All Management Competence center TSENTER Teachers Employees Korruptsiooni ennetus

Job position
 
Management (4)

Tanel Linnus

Direktor
+372 7850802
tanel.linnus@vkhk.ee


Riina Randmaa

Õppedirektor
+372 7850803
riina.randmaa@vkhk.ee


Siret Lillemäe

Arendusjuht
+372 7850821
siret.lillemae@vkhk.ee


Vadim Mitroškin

Tugitegevuste juht
+372 7850805
vadim.mitroshkin@vkhk.ee

Competence center TSENTER (11)

Mart Nilson

Juhataja
+372 53024685
mart@tsenter.ee


Randi Sepping

Masinasaali juhataja
+372 7820298
randi@tsenter.ee


Jörgen Dobris

Arendusjuht
+372 58557378
jorgen@tsenter.ee


Hille Lillemägi

Turundusjuht
+372 53025373
hille@tsenter.ee


Merle Tsirk

Projektijuht
+372 53010475
merle@tsenter.ee


Astrid Org

Projektijuht
+372 7820298
astrid.org@vkhk.ee


Kaido Mäesalu

Alustava ettevõtluse konsultant
+372 7820298
kaido@tsenter.ee


Ants-Hindrek Tiido

Arendusspetsialist
ants@tsenter.ee


Tauno Erik

Arendusspetsialist
+372 782 0298
tauno@tsenter.ee


Lauri Semevsky

Arendusspetsialist
+372 57704045
lauri.semevsky@vkhk.ee


Helje Mesi

Majahaldur
helje@tsenter.ee

Teachers (30)

Indrek Saar

Juhtivõpetaja
+372 7850811
indrek.saar@vkhk.ee


Arvi Lokk

Juhtivõpetaja
+372 7828641
arvi.lokk@vkhk.ee


Mehis Adamson

Kutseõpetaja
+372 7850813
mehis.adamson@vkhk.ee


Andres Aruväli

Kutseõpetaja
+372 7828644
andres.aruvali@vkhk.ee


Merike Aruväli

Kutseõpetaja
+372 7828644
merike.aruvali@vkhk.ee


Viktor Dremljuga

Kutseõpetaja
+372 7828640
viktor.dremljuga@vkhk.ee


Aivar Kalnapenkis

Kutseõpetaja
+372 7828640
aivar.kalnapenkis@vkhk.ee


Margus Koor

Kutseõpetaja
margus.koor@vkhk.ee


Külli Kukk

Kutseõpetaja
+372 7828644
kylli.kukk@vkhk.ee


Kaili Leino

Kutseõpetaja
+372 7850813
kaili.leino@vkhk.ee


Reet Lohuväli

Kutseõpetaja
reet.lohuvali@vkhk.ee


Vally Koorits

Kutseõpetaja-eripedagoog
vally.koorits@vkhk.ee


Marge Mürk

Kutseõpetaja
+372 7828642
marge.myrk@vkhk.ee


Urmas Paulus

Kutseõpetaja
+372 7828640
urmas.paulus@vkhk.ee


Aare Pedras

Kutseõpetaja
+372 7828640
aare.pedras@vkhk.ee


Airi Pilt

Kutseõpetaja
+372 7850811
airi.pilt@vkhk.ee


Irina Porohnja

Kutseõpetaja
+372 7850811
irina.porohnja@vkhk.ee


Kaja Rahu

Kutseõpetaja
+372 7850836
kaja.rahu@vkhk.ee


Liilia Raik

Kutseõpetaja
+372 7850836
liilia.raik@vkhk.ee


Riina Reha

Kutseõpetaja
+372 7828644
riina.reha@vkhk.ee


Kai Rehe

Kutseõpetaja
+372 7828644
kai.rehe@vkhk.ee


Anu Seim

Kutseõpetaja
anu.seim@vkhk.ee


Ülle Sillamäe

Kutseõpetaja
+372 7850836
ylle.sillamae@vkhk.ee


Henn Tarro

Kutseõpetaja
+372 7850813
henn.tarro@vkhk.ee


Lauri Tasso

Kutseõpetaja
+372 7828644
lauri.tasso@vkhk.ee


Kersti Taul

Kutseõpetaja
+372 7850813
kersti.taul@vkhk.ee


Jaanis Tigas

Kutseõpetaja
+372 7828640
jaanis.tigas@vkhk.ee


Viibeke Turba

Kutseõpetaja
+372 7850836
viibeke.turba@vkhk.ee


Jüri Post

Kutseõpetaja
+372 7828645
jyri.post@vkhk.ee


Kaja Vodi

Kutseõpetaja
+372 7850836
kaja.vodi@vkhk.ee

Employees (25)

Merle Musting

Büroojuhataja
+372 7850800
merle.musting@vkhk.ee


Ülle Muru

Õppekorralduse spetsialist
+372 7850804
ylle.muru@vkhk.ee


Kaiu Zernand

Õppeinfospetsialist
+372 7850824
kaiu.zernand@vkhk.ee


Aare Mällo

Kinnisvara talituse juhataja
+372 7828646
aare.mallo@vkhk.ee


Terje Kruusalu

Täiskasvanute koolituse projektijuht
+372 7850817
terje.kruusalu@vkhk.ee


Merle Vilson

Täiskasvanute koolituse projektijuht
+372 7850818
merle.vilson@vkhk.ee


Ülle Pungits

Raamatukogu juhataja
+372 7850809
ylle.pungits@vkhk.ee


Taimi Kurim

Õpilasküla majavanem
+372 7850826
taimi.kurim@vkhk.ee


Sigrid Kängsep

Finantsist
+372 7850808
sigrid.kangsep@vkhk.ee


Malle Liiv

Finantsist
+372 7850807
malle.liiv@vkhk.ee


Lembit Pähnapuu

Infotehnoloogia peaspetsialist
+372 785 0811
lembit.pahnapuu@vkhk.ee


Jaan Štein

Infotehnoloogia peaspetsialist
+372 7850823
jaan.stein@vkhk.ee


Ene Väär

Sotsiaalpedagoog - nõustaja
+372 7850825
ene.vaar@vkhk.ee


Elin Võro

Psühholoog – nõustaja
+372 7850820
elin.voro@vkhk.ee


Aino Talja

Majahoidja
aino.talja@vkhk.ee


Hele Jallai

Puhastusteenindaja
hele.jallai@vkhk.ee


Inge Noortauts

Puhastusteenindaja
inge.noortauts@vkhk.ee


Piret Penk

Puhastusteenindaja


Reet Pruus

Puhastusteenindaja
reet.pruus@vkhk.ee


Heldur Kurim

Kinnisvaratalituse spetsialist
heldur.kurim@vkhk.ee


Sulev Kimask

Kinnisvaratalituse spetsialist
+372 5216733
sulev.kimask@vkhk.ee


Kaja Kattai

Teenindaja
+372 7850815
kaja.kattai@vkhk.ee


Maiva Kimask

Teenindaja
+372 7828643
maiva.kimask@vkhk.ee


Maia Maask

Valvur
+372 57808085
maia.maask@vkhk.ee


Aivi Raag

Valvur
+372 57808085
aivi.raag@vkhk.ee

Korruptsiooni ennetus (1)

Hille Voolaid

HTM välishindamisosakonna asejuhataja
Hille.Voolaid@hm.ee

Contact us

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Peahoone

General information

Tehnomaja

General information

TSENTER

General information