News

Võhandu maraton 2024 24. April Agnes Catrén Pähna


Laupäeval toimus Võhandu maraton, kus meie kooli õpilased andsid olulise panuse toitlustamise ja koristamise osas. Maratoni toimkonnas olid esindatud Toitlustusteeninduse 2. kursuse ja Turismiteeninduse 1. kursuse õpilased. Rõõmustav oli näha, kuidas ürituse korraldajad ootasid eriliselt ja tervitasid kallistustega Kaisa Noolt, kes eelmisel aastal oma suurepärase abivalmidusega silma paistis. Ka sel aastal andis Kaisa oma panuse praktiliselt kogu maratoni vältel vabatahtlikuna.

Aitäh kõigile õpilastele selle pühendumuse ja aktiivse osaluse eest! Teie abi oli ürituse sujuva kulgemise ja meeldiva atmosfääri tagamisel hindamatu.

Laupäeval toimus Võhandu maraton, kus meie kooli õpilased andsid olulise panuse toitlustamise ja koristamise osas. Maratoni toimkonnas olid esindatud Toitlustusteeninduse 2. kursuse ja Turismiteeninduse 1. kursuse õpilased. Rõõmustav oli näha, kuidas ürituse korraldajad ootasid eriliselt ja tervitasid kallistustega Kaisa Noolt, kes eelmisel aastal oma suurepärase abivalmidusega silma paistis. Ka sel aastal andis Kaisa oma panuse praktiliselt kogu maratoni vältel vabatahtlikuna.

Aitäh kõigile õpilastele selle pühendumuse ja aktiivse osaluse eest! Teie abi oli ürituse sujuva kulgemise ja meeldiva atmosfääri tagamisel hindamatu.