News

VKHK üldhariduse õpetajad Rakvere Ametikooliga kogemusi vahetamas 11. January Pille Kulberg


Uus aasta algas üheksale üldhariduse õpetajale huvitavalt.

Käisime 6. ja 7. jaanuaril Rakvere Ametikooli kolleegidel külas, et vahetada kogemusi, kuidas on sujunud täiskasvanute gümnaasiumide õppijate kohanemine peale koolide liitumist. Koolitust rahastas projekt „Teisel ringil targaks Võrumaal III“.

Esimesel päeval kogunesime Rakvere linnusesse, kus tehti põhjalik ajalootund väga professionaalse giidi juhatusel ning saime maitsta rüütlite ajastu hõngulist lõunasööki. Seejärel tutvustati meile Rakvere Ametikooli hoonet, kus õppijaid üle tuhande. Üldhariduses peaaegu 200.

Õhtust sõime ja ööbisime Aqva Spas, mis on teada-tuntud oma tavapärases headuses.

Järgmisel päeval kogunesime hotellis Villa Theresa, kus koolitus jätkus paljude rühmatööde ja kogemuste jagamisega, mis vaheldusid kohvipausi ja lõunasöögiga sealses väga kauni interjööriga söögisaalis.

Koolitus jätkub märtsis, mil Rakvere Ametikooli kolleegid väisavad meie kooli.

Uus aasta algas üheksale üldhariduse õpetajale huvitavalt.

Käisime 6. ja 7. jaanuaril Rakvere Ametikooli kolleegidel külas, et vahetada kogemusi, kuidas on sujunud täiskasvanute gümnaasiumide õppijate kohanemine peale koolide liitumist. Koolitust rahastas projekt „Teisel ringil targaks Võrumaal III“.

Esimesel päeval kogunesime Rakvere linnusesse, kus tehti põhjalik ajalootund väga professionaalse giidi juhatusel ning saime maitsta rüütlite ajastu hõngulist lõunasööki. Seejärel tutvustati meile Rakvere Ametikooli hoonet, kus õppijaid üle tuhande. Üldhariduses peaaegu 200.

Õhtust sõime ja ööbisime Aqva Spas, mis on teada-tuntud oma tavapärases headuses.

Järgmisel päeval kogunesime hotellis Villa Theresa, kus koolitus jätkus paljude rühmatööde ja kogemuste jagamisega, mis vaheldusid kohvipausi ja lõunasöögiga sealses väga kauni interjööriga söögisaalis.

Koolitus jätkub märtsis, mil Rakvere Ametikooli kolleegid väisavad meie kooli.