News

Võrumaa Kutsehariduskeskuse esindus Intellektikal! 14. February Kaiu Zernand


13. veebruaril  tutvustasid  Intellektikal meie kooli TTp-18 õpilased  Keitlin Meitsar, Ariette Puksing ja Ingmar Kallas, MH-18 õpilased Dominic Tiks ja Tanel Toom ning  MH-19 õpilane Peeter Jääger koos õpetajate Renate Hirschoni ja Aare Pedrasega. Mehhatroonikud  tutvustasid tööstusaotomaatika võimalusi.  TTp-18 õpilased valmistasid  ja serveerisid lugematul hulgal nelja sorti maitsvaid mokteile.  

13. veebruaril  tutvustasid  Intellektikal meie kooli TTp-18 õpilased  Keitlin Meitsar, Ariette Puksing ja Ingmar Kallas, MH-18 õpilased Dominic Tiks ja Tanel Toom ning  MH-19 õpilane Peeter Jääger koos õpetajate Renate Hirschoni ja Aare Pedrasega. Mehhatroonikud  tutvustasid tööstusaotomaatika võimalusi.  TTp-18 õpilased valmistasid  ja serveerisid lugematul hulgal nelja sorti maitsvaid mokteile.