Projekti eesmärk:

Avardada ja toetada Võrumaa Kutsehariduskeskuse õpilaste ja kutseõpetajate erialaste teadmiste ja oskuste arengut praktiseerides teistes Euroopa Liidu riikide õppeasutustes ning ettevõtetes, kasutades võõrkeelt ning viibides tavapärasest erinevas elu- ja töökeskkonnas.

Projekti raames on võimalus välispraktika sooritada 33 Võrumaa Kutsehariduskeskuse õpilasel. Praktika kestvus on 21 päeva.

Projekti raames on võimalus erinevates Euroopa riikides stažeerida 17 Võrumaa Kutsehariduskeskuse kutseõpetajal. Stažeerimise kestvus on 8 päeva.

Projektis osaleb 15 partnerit 12-st erinevast riigist:

Spojena Skola Nizna (Slovakkia) , Kaufmännische Schule (Saksamaa), Jyväskylän Koulutuskuntayhtymä (Soome), Kontiki-Szakkepzö ZRT (Ungari), Alytus Profesino Rengimo Centras (Leedu), Seinäjoen Koulutuskuntayhtymä, Koulutuskeskus Sedu (Soome), Ventspils Tehnikums (Läti), Technical College Reykjavik (Island), Institute of Tourism Studies (Malta), Omnia Vocational College (Soome), Bridgewater College (Inglismaa), International Business College (Taani), Enseignement CCG-DGEO (Belgia), Kuldiga Technology and Tourism School (Läti), Instituto de Educacion Secundaria DON BOSCO (Hispaania)

Projekti kestvus:

01.09.2017-31.08.2018

Projekti eelarve:

Toetus 89 742 EUR

 

Kokkuvõtted

Язык
Эстонский
Pictures: 
Erasmus pluss logo
Kontaktid: 
Contact title: 
Siret Lillemäe
Номер телефона: 
+372 7850821
Tabbed content page type: 
Cooperation and projects
Saki järjekord: 
50