Peahoone

Общая информация

Контакт

Фильтр

Все Juhtkond Kompetentsikeskus TSENTER Õpetajad Töötajad HTM kontaktid

Должность
 
Juhtkond (3)

Eveli Kuklane

Direktor
+372 7850802
+372 53089990
eveli.kuklane@vkhk.ee


Aare Mällo

Haldusjuht
+372 7828646
aare.mallo@vkhk.ee


Juta Kond

Õppejuht
+372 7850803
juta.kond@vkhk.ee

Kompetentsikeskus TSENTER (13)

Riho Tiivel

Juhataja
riho@tsenter.ee


Mart Nilson

Arendusjuht
+372 53024685
mart@tsenter.ee


Randi Sepping

Masinasaali juhataja
+372 7820298
randi@tsenter.ee


Jörgen Dobris

Arendusjuht
+372 58557378
jorgen@tsenter.ee


Hille Lillemägi

Turundusjuht
+372 53025373
hille@tsenter.ee


Kaido Mäesalu

Alustava ettevõtluse konsultant
+372 7820298
kaido@tsenter.ee


Reelika Soe

Projektijuht - büroojuht
reelika@tsenter.ee


Jan Puura

Arendusspetsialist


Ants-Hindrek Tiido

Arendusspetsialist
ants@tsenter.ee


Tauno Erik

Arendusspetsialist
+372 782 0298
tauno@tsenter.ee


Lauri Semevsky

Arendusspetsialist
+372 57704045
lauri.semevsky@vkhk.ee


Erkki Naaris

Arendusspetsialist
+372 5189386
erkki@tsenter.ee


Helje Mesi

Majahaldur
helje@tsenter.ee

Õpetajad (34)

Indrek Saar

IT, mehhatroonika ja metallitöötlemise valdkonna juhtivõpetaja
+372 7850811
indrek.saar@vkhk.ee


Viibeke Turba

Teeninduse valdkonna juhtivõpetaja
+372 7850822
viibeke.turba@vkhk.ee


Marko Sikk

Puidutöötlemise ja ehituse valdkonna juhtivõpetaja
+372 7828641
marko.sikk@vkhk.ee


Mehis Adamson

Kutseõpetaja
+372 7850836
mehis.adamson@vkhk.ee


Andres Aruväli

Kutseõpetaja
+372 7828644
andres.aruvali@vkhk.ee


Merike Aruväli

Kutseõpetaja
+372 7828644
merike.aruvali@vkhk.ee


Viktor Dremljuga

Kutseõpetaja
+372 7828640
viktor.dremljuga@vkhk.ee


Aivar Kalnapenkis

Kutseõpetaja
+372 7828640
aivar.kalnapenkis@vkhk.ee


Margus Koor

Kutseõpetaja
margus.koor@vkhk.ee


Külli Kukk

Kutseõpetaja
+372 7828644
kylli.kukk@vkhk.ee


Kaili Leino

Kutseõpetaja
+372 7850836
kaili.leino@vkhk.ee


Reet Lohuväli

Kutseõpetaja
reet.lohuvali@vkhk.ee


Vally Koorits

Kutseõpetaja-eripedagoog
+372 5243088
vally.koorits@vkhk.ee


Marge Mürk

Õpetaja
+372 7828640
marge.myrk@vkhk.ee


Urmas Paulus

Kutseõpetaja
+372 7828644
urmas.paulus@vkhk.ee


Aare Pedras

Kutseõpetaja
+372 7828640
aare.pedras@vkhk.ee


Airi Pilt

Kutseõpetaja
+372 7850811
airi.pilt@vkhk.ee


Irina Porohnja

Kutseõpetaja
+372 7850811
irina.porohnja@vkhk.ee


Ene Laane

Õpetaja
+372 7850822
ene.laane@vkhk.ee


Pille Kulberg

Õpetaja
+372 7850822
pille.kulberg@vkhk.ee


Kai Rehe

Kutseõpetaja
+372 7828644
kai.rehe@vkhk.ee


Anu Seim

Kutseõpetaja
anu.seim@vkhk.ee


Ülle Sillamäe

Kutseõpetaja
+372 7850836
ylle.sillamae@vkhk.ee


Henn Tarro

Kutseõpetaja
+372 7850836
henn.tarro@vkhk.ee


Lauri Tasso

Kutseõpetaja
+372 7828644
lauri.tasso@vkhk.ee


Jaanis Tigas

Kutseõpetaja
+372 7828640
jaanis.tigas@vkhk.ee


Deivi Pundonen

Õpetaja
+372 7850811
deivi.pundonen@vkhk.ee


Jüri Post

Kutseõpetaja
+372 7828640
jyri.post@vkhk.ee


Kaja Vodi

Kutseõpetaja
+372 7850836
kaja.vodi@vkhk.ee


Laur Speek

Õpetaja


Renate Hirschon

Kutseõpetaja
renate.hirschon@vkhk.ee


Kerly Uppin

Õpetaja


Kertu Pehlak

Kutseõpetaja
kertu.pehlak@vkhk.ee


Rait Laatsit

Õpetaja
+372 7850836
rait.laatsit@vkhk.ee

Töötajad (27)

Merle Musting

Büroojuhataja
+372 7850800
merle.musting@vkhk.ee


Ülle Muru

Õppekorralduse spetsialist
+372 7850804
ylle.muru@vkhk.ee


Kaiu Zernand

Õppeinfospetsialist
+372 7850824
kaiu.zernand@vkhk.ee


Merle Vilson

Täiskasvanute koolituse projektijuht
+372 7850818
merle.vilson@vkhk.ee


Terje Kruusalu

Täiskasvanute koolituse projektijuht
+372 7850817
terje.kruusalu@vkhk.ee


Sigrid Kängsep

Finantsist
+372 7850808
sigrid.kangsep@vkhk.ee


Malle Liiv

Õpilasküla juhataja
+372 7850829
+372 7850807
malle.liiv@vkhk.ee


Artur Eliste

Projektijuht
+372 7850821
artur.eliste@vkhk.ee


Elis Luik

Turundusspetsialist
+372 7850805
elis.luik@vkhk.ee


Lembit Pähnapuu

Infotehnoloogia peaspetsialist
+372 785 0811
lembit.pahnapuu@vkhk.ee


Jaan Štein

Infotehnoloogia peaspetsialist
+372 7850823
jaan.stein@vkhk.ee


Rina Peibonen

Õppekorralduse spetsialist
+372 7850811
rina.peibonen@vkhk.ee


Ene Väär

Sotsiaalpedagoog - nõustaja
+372 7850825
+372 55605679
ene.vaar@vkhk.ee


Elin Võro

Psühholoog – nõustaja
elin.voro@vkhk.ee

Lisainformatsioon: 

Tööleping peatatud.


Katriine-Maria Orula

Õpilasnõustaja
katriinemaria.orula@vkhk.ee


Aino Talja

Majahoidja
aino.talja@vkhk.ee


Eve Lillepuu

Eripedagoog
+372 7850820
+372 53315280
eve.lillepuu@vkhk.ee


Hele Jallai

Puhastusteenindaja
hele.jallai@vkhk.ee


Inge Noortauts

Puhastusteenindaja
inge.noortauts@vkhk.ee


Piret Penk

Puhastusteenindaja
piret.penk@vkhk.ee


Reet Pruus

Puhastusteenindaja
reet.pruus@vkhk.ee


Heldur Kurim

Kinnisvarahooldaja
heldur.kurim@vkhk.ee


Sulev Kimask

Kinnisvaratalituse spetsialist
+372 5216733
sulev.kimask@vkhk.ee


Kaja Kattai

Teenindaja
+372 7850815
kaja.kattai@vkhk.ee


Maiva Kimask

Teenindaja
+372 7828643
maiva.kimask@vkhk.ee


Maia Maask

Valvur
+372 57808085
maia.maask@vkhk.ee


Aivi Raag

Valvur
+372 57808085
aivi.raag@vkhk.ee

HTM kontaktid (2)

Hille Voolaid

Korruptsiooni ennetus, HTM välishindamisosakonna asejuhataja
Hille.Voolaid@hm.ee


Haridus- ja Teadusministeerium

Järelevalvet õppeasutuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium
+372 7350222
hm@hm.ee

Свяжитесь с нами

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Свяжитесь с нами

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Peahoone

Общая информация

Tehnomaja

Общая информация

Ehitusmaja

Общая информация
Карта

TSENTER

Общая информация
Карта