Meie koolist

Koostöö ja projektid


Siit leiate informatsiooni Võrumaa Kutsehariduskeskuses läbiviidavate projektide kohta.


Siit leiate informatsiooni Võrumaa Kutsehariduskeskuses läbiviidavate projektide kohta.

Veel

Erasmus+ projekt "Uued teadmised – paremad võimalused" nr 2019-1-EE01-KA102-051339

Projekti eesmärk:

Avardada ja toetada Võrumaa Kutsehariduskeskuse õpilaste ja kutseõpetajate erialaste teadmiste ja oskuste arengut praktiseerides teistes Euroopa Liidu riikide õppeasutustes ning ettevõtetes, kasutades võõrkeelt ning viibides tavapärasest erinevas elu- ja töökeskkonnas.

Projekti raames on võimalus välispraktika sooritada 47 Võrumaa Kutsehariduskeskuse õpilasel. Praktika kestvus on 21 päeva.

Projekti raames on võimalus erinevates Euroopa riikides stažeerida 29 Võrumaa Kutsehariduskeskuse kutseõpetajal. Stažeerimise kestvus on 8 päeva.

Projektis osaleb 12 partnerit 7-st erinevast riigist:

Spojena Skola Nizna (Slovakkia) , Kontiki-Szakkepzö ZRT (Ungari), Klaipedos E. Galvanausko PMC (Leedu), Alytaus Profesinio Rengimo Centras (Leedu), Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras (Leedu), Omnia Vocational College (Soome), SASKY Municipal Education and Training Consortium (Soome), Jyväskylän koulutuskuntayhtymä (Soome), IES M LLUISA CURA (Hispaania), Institute of Tourism Studies (Malta), Technical College Reykjavik (Island), RAFMENNT (Island).

Projekti kestvus:

01.09.2019-01.09.2021

Projekti eelarve:

Toetus 112 175 EUR

 

Artiklid

 

 

Projektijuht: Siret Lillemäe
e-mail: siret.lillemae@vkhk.ee
tel: +372 78 50 821