Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudiskirjandus > Maailma supertoiduainete praktiline entsüklopeedia

 
 

Maailma supertoiduainete praktiline entsüklopeedia

 

Autor: Audrey Deanmaailma super
Lehekülgi: 256
Kirjastaja: TEA Kirjastus

 

TUTVUSTUS

Suurima väega ehk maailma mõjuvõimsaimad toiduained sõnas ja pildis+ 150 tervisliku toidu retsepti supertoiduainetest koos täpsete töövõtete ja illustratsioonidega- energia saamiseks, kehakaalu vähendamiseks, hea vormi ja vitaalsuse säilitamiseks.

Mis on need imelise mõjuga toiduained, mis annavad meile energia ja tervise, uuendavad meie rakke ja hoiavad meie keha noorena? Milline toiduaine annab meile laitmatu mälu, milline terava silmanägemise, milline sileda naha, läikivad paksud juuksed ja terved hambad? Millised toiduained teevad meid haiguste suhtes vastupidavaks ja parandavad meie immuunsüsteemi? Millised toiduained annavad meile vitaalsuse igaks eluetapiks? Neile ja sadadele muudele küsimustele annab vastuse inimkonna pikal ajalool ja paljudel uuringutel põhinev tänapäevane teatmeteos, mis räägib maailma supertoiduainetest, s. t. neist toiduainetest, millel on erilised, väga mõjusad omadused.

Me saame täielikult muuta iseenese ja oma lähedaste elukvaliteeti, kui õpime tundma ja iga päev kasutama inimkonnale teadaolevaid kõige suurema väega toiduaineid – maailma supertoiduaineid. Osa neist on meil Eestiski lausa käeulatuses, nt vaarikad, mustikad ja punapeet. Osa on pärit kaugetest maadest (nt goji-marjad ja edamame-oad), kuid need on tänapäeval meile samuti kättesaadavad, kui me vaid teame neid tahta.
„Maailma supertoiduainete praktiline entsüklopeedia“ on saanud ülemaailmseks menukiks just seetõttu, et ühtede kaante vahele on ülevaatlikult ja kergesti mõistetavalt koondatud teave maailma kõige mõjuvõimsamate toiduainete kohta ning samas on kohe tutvustatud ka nende praktilist kasutamist oma igapäevases menüüs. Ligi 750 kõrgekvaliteedilist fotot muudavad teabe omandamise lihtsaks ja nauditavaks.
„Maailma supertoiduainete praktiline entsüklopeedia“ on erakordne raamat, sest see on muutnud paljude inimeste elu.

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

noormeister2013-040 noormeister2013-082 IMG_7508 IMG_8829

Arhiiv