Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Karjääripäev Võrumaa Kutsehariduskeskuses

 
 

Karjääripäev Võrumaa Kutsehariduskeskuses

 

Võrumaa Kutsehariduskeskuse tehnomajas toimus 19. aprillil maakondlik karjääripäev.   

Õppimisvõimalusi tutvustasid  erinevad kesk-, kõrg- ja ametikoolid.  Lisaks tutvustasid oma tooteid  õpilasfirmad. Silma jäid küpsetised ja huvitava disainiga lambid.

Karjääripäev VKHK tehnomajas
Karjääripäev Võrumaa Kutsehariduskeskuse tehnomajas

Oma kogemuslugudega inspireeris  noori „Rakett 69“ teadussaate finalist Gert Lees Tartust ja  Suurbritannias vahetusõpilasena õppinud Sandra Eowyn Karu Rõugest.  Üritusel tutvustati  nii Eestis kui välismaal vahetusõpilaseks ja vabatahtlikuks minemise võimalusi.

Töötukassa abil vahendati  noortele suveks tööle saamise võimalusi. Noored said osaleda Europassi CV koostamise töötubades, Töötukassa töötubades „Palk või raha“ ja „Tulevikku luuakse täna“ ning spaateeninduse töötubades, kus õpetati  koduste vahenditega käsi hooldama.


Sibyl Vane laulmas ja kitarr käes
Päeva tõmbas käima Helena Randlaht ansamblist Sibyl Vane.

Üritus kestis 3 tundi ning lõpuks loositi osalejate vahel auhindu. Osalejaid oli üle 300 huvilise nii Võru maakonnast kui ka mujalt. Karjääripäeva korraldasid SA Võrumaa Arenduskeskus, Võru Noortekeskus,  Kagu-Eesti Rajaleidja, Eesti Töötukassa Võrumaa osakond  ja Võrumaa Kutsehariduskeskus. Meie kooli õpilased olid tublid abilised mööbli paigutamisel, toidu jagamisel, registreerimise, ekskursioonide läbiviimisel ja muidugi kooliboksis, kus tutvustati külalistele  õppimisvõimalusi  Võrumaa Kutsehariduskeskuses.

Sildid: , , , , , ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

sport_149 leaps_001 noormeister2013-022 IMG_7612

Arhiiv