Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Koolitusuudised > Tasuta koolitus “Teenindus ja suhtlemine”

 
 

Tasuta koolitus “Teenindus ja suhtlemine”

 

Pilt: EL logo

Võimalus registreeruda tasuta koolitusele “Teenindus ja  suhtlemine”.

Koolitus on sobilik administraatoritele, sekretäridele, müüjatele, müügijuhtidele, kassapidajatele ja kõikidele teistele klienditeenindajatele.

Maht:   20  tundi

Koolitus toimub ajavahemikul 27.11. – 04.12.17  kell 16.00 – 20.00.

Novembris kuupäevadel 27, 29, 30 ja 4. detsembril.

Koolitaja: Võrumaa Kutsehariduskeskuse  turismi- ja toitlustuskorralduse eriala kutseõpetaja , 2017 aasta Võrumaa kutseõpetaja Viibeke Turba.

 

TEEMAD:

  • Klienditeenindaja isiksus: (Käitumine ja motiivid. Hoiakud ja väärtushinnangud. Hoiakute mõju teenindusele. Väärtushinnangute ja kultuuri mõju teenindusele. Klienditeenindaja eneseareng. Klienditeenindaja hoiakud ja sellest tulenevad erinevad käitumis- ja teenindusstiilid.)
  • Teenindusprotsess: (Klientide soovid, vajadused ja ootused. Hea klienditeeninduse olemus. Kliendikeskne teenindamine. Lisamüük. Probleemolukordade ennetamine ja käsitlemine. Meeskonnatöö)
  • Teeninduspsühholoogia (Kliendikontakti etapid. Suhtlemisvahendid teeninduses. Tööstress ja selle vältimine.)
  • Praktiline teenindus: Õppeklassis harjutatakse praktilise müügisituatsiooni erinevate suhtlemisvahendite kasutamist, teenindussituatsioonide lahendamise sealhulgas probleemsete olukordade lahendamise ja raskete klientide teenindamise oskust, erinevate kaupade tutvustamise oskust, kasutades kauba omaduste tõlgendamist kliendi kasust ja vajadustest lähtuvalt ja lisamüügi sooritamise oskust.

 

Registreerumine ja täpsem info: e-post: merle.vilson@vkhk.ee, tel.: 7850818, http://www.vkhk.ee/täiskasvanute koolitus/koolituskalender

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

paintball_034 vkhk_kutsem_14-036 vkhk_kutsem_14-052 vkhk_kutsem_14-079

Arhiiv