Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Kutseõppeasutuste suvepäevad 2017

 
 

Kutseõppeasutuste suvepäevad 2017

 

25.-27.mail toimusid Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis kutseõppeasutuste suvepäevad. Kolme päeva jooksul toimusid erinevad sportlikud mängud, milles kutsekoolid üle Eesti omavahel mõõtu võtsid ja loomulikult ei puudunud ka meelelahutuslik pool.

Neljapäeva pärastlõunal, kui suvepäevadest osavõtjad ja juhendajad olid majutatud ja hiline lõunasöök söödud, avati suvepäevad Olustvere kutsekooli tervitusega ning suvepäevade lipu heiskamisega. Selle järgnes kohe koolidevaheline mõõduvõtt mälumängus ja maastikuvibus. Peale õhtusööki oli aeg koolide etteasteks isetegevuse alal. Playbacki teemaks oli sel aastal „Eurovisiooni parimad palad“ ning loosi tahtel oli meile sattunud Loreeni lugu „Euphoria“. Peale playbacki lõppu, jätkus õpilastel disko ning õpetajad kogunesid Mõisa leivakotta.

Reede hommik algas traditsioonilise hommikuvõimlemisega. Peale hommikusööki algasid tõsisemad võistlused pimevõrkpallis, jalgpalli täpsuslöökides ning korvpallivisetes. Peale lõunat aga toimus koolidevaheline teatevõistlus ning peale õhtusööki katsuti rammu tooli tõstmises. Õhtu lõppes tantsupeoga noortebändi ning Svjata Vatra saatel.

Viimane päev algas samuti hommikuvõimlemise ja –söögiga ning jätkus orienteerumisvõistlusega Olustvere mõisakompleksi ja selle lähedasel territooriumil. Samal ajal toimus ka nipsuturniir kabelaual. Sellega oli suvepäevade sportlik osa läbi. Nüüd jäi üle vaid asjad pakkida, toad koristada ja üle anda ning koguneda suvepäevade lõpetamiseks koolimaja ette. Lõputseremoonial anti kätte tänukirjad kõikidele osalenud koolidele ning karikad ja auhinnad iga valdkonna parimale. Karikata ei jäänud ka VKHK meeskond – saavutati esikoht mälumängus. Üldkokkuvõttes saavutas juba teist aastat järjest esikoha Olustvere kool, teise koha sai Tartu KHK ja kolmanda koha Pärnu KHK. Võrumaa Kutsehariduskeskus jäi üldtabelis seekord 13.kohale. Järgmise aasta suvepäevade korraldamise soovis enda peale võtta Rakvere Ametikool.

Võrumaa Kutsehariduskeskuse meeskonda kuulusid: Kairin Lõvi, Eliisa Rebane, Laura Sügis, Joel-Markus Noorem ,Marko Oroperv, Piret Rummi, Birgit Pettai ja Auli Plakk. 

 

 

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

omalooming_061 vkhk_kutsem_13-007 NoorMeister2015_031.jpg IMG_1482

Arhiiv