Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Vilistlaste küsitluse auhinna võitis Tim Klampe

 
 

Vilistlaste küsitluse auhinna võitis Tim Klampe

 

Pilt: grilli võitja Tim Klampe2016. aasta vilistlaste küsitlusele vastanutest võitis VKHK kooli töökojas valmistatud grillahju Tim Klampe, kes on lõpetanud telekommunikatsiooni spetsialisti eriala 5. taseme kutseõppes.

Tim ütles, et  pärast kooli lõpetamist oli tal mõte minna tööle, kuid siis tuli kutse minna aega teenima kaitseväkke, Kuperjanovi jalaväepataljoni.  Erialasele tööle ei jõudnud Tim veel minna, küll on tal kasvanud huvi IT vastu ning tulevikus on eesmärgiks kindlasti leida erialast tööd.

Küsimusele, mida andis õppimine Võrumaa Kutsehariduskeskuses, vastas Tim Klampe, et  eelkõige erialaseid teadmisi ja oskusi telekommunikatsioonist, samuti üldisi infotehnoloogilisi teadmisi ja huvi end IT alal täiendada.

Noortel, kes alles õppimiseks sobivat eriala valivad, soovitas Tim mõelda, mis neid tõeliselt huvitab, mis paneb neil südame kiiremini lööma. Tuleks mõelda igapäevastele tegevustele ja ka hobidele, sest nende kaudu leiab seose tulevase eriala valikul.

Küsitlusele vastas seekord 101 vilistlast. 2016. aastal lõpetanutest töötab ning õpib ja töötab 80%, kaitseväes ligi 8%, lapsega kodus 1% ja õpib 2%.  Oma õpiaega hindas kooli motole „Hea kool kogu eluks!“ vastavaks üle 90% vastanutest ning tuttavatel soovitas meie kooli õppima tulla 92,1% vastanutest.

Täname kõiki vilistlasi, kes küsitlusele vastasid.

 

Sildid: ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

sport_052 sober11_003 tehnomaja_avamine_013 NoorMeister2015_010.jpg

Arhiiv