Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > TSENTER peab 27. mail oma sünnipäeva

 
 

TSENTER peab 27. mail oma sünnipäeva

 

Tsenter-main_jpg_logoVäimelas asuv kompetentsikeskus TSENTER kutsub kõiki huvilisi reedel, 27. mail oma sünnipäevale. Kell 12 tehakse tutvumisring masinasaalis ja kontoris ning süüakse ühiselt sünnipäevatorti. TSENTRI juht Kalev Kaarna räägib teoksil olevatest projektidest ning Võrumaa Kutsehariduskeskuse direktor Tanel Linnus meenutab kompetentsikeskuse sünnilugu.

Renoveeritud mõisalaudas 2015. a oktoobris uksed avanud TSENTRIL on kaks rolli: aidata kaasa regionaalarengule ning tuua puidu- ja mööblisektorisse läbi rakendusuuringute uusi teadmisi. TSENTRIS saab teha tootearendust, valmistada prototüüpe, katsetada uusi viimistlusvõimalusi alates lihvimisest ja käsipihustusest kuni lasergraveerimise ja pinnaprintimiseni ning toota väikepartiisid.

TSENTRI sünnipäevaks on 28. mai 2012, mil EAS rahuldas Võrumaa Kutsehariduskeskuse taotluse kompetentsikeskuse arendamiseks ja ehitamiseks.

Oodatud on kõik huvilised – nii need, kes on TSENTRIS korduvalt käinud kui ka need, kes on senini ainult mõistatanud, mis selle vägeva maakividest hoone sisemuses toimub.

 

Sildid: ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

taevaskoja_030 noormeister2013-079 vkhk_kutsem_13-017 7080048

Arhiiv