Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > “Bridge It”, rahvusvaheline ühiskondlike algatuste programm

 
 

“Bridge It”, rahvusvaheline ühiskondlike algatuste programm

 

Kas soovid oma algatus- ja eestvedamisoskusi arendada? Kas näed oma kodukohas mõnd sotsiaalset probleemi ja soovid seda lahendada, aga teadmisi ja tuge napib?  Siis võib Bridge It! programm olla Sulle abiks!

DD Akadeemia kutsub Sind osalema rahvusvahelises ühiskondlike algatuste programmis Bridge It!. See on 6-kuuline programm, mille raames toimub kolm seminari. Kahe suveseminari eesmärgiks on anda inspiratsiooni ja vajalikke teadmisi, et sügisel ellu viia sotsiaalne algatus või projekt oma kodukohas. Saadud kogemused võetakse kokku talvisel seminaril. Programm toimub inglise keeles.

Bridge It! on mitteformaalsetel meetoditel põhinev programm noortele Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Loode-Venemaalt. Sobiv osaleja onvanuses 18–28 aastat. Programmis osalemine on tasuta, sõidukulud seminaridele kompenseeritakse 50% ulatuses.

Eelmise aasta programmi osaleja Joosep Kivastik räägib oma kogemusest:

„Kui soovisin Bridge It!’ist osa võtta, ei teadnud ma, mida oodata. Loomulikult eeldasin, et kogun projektijuhtimise alaseid teadmisi, aga see andis mulle veel palju enamat: headest uutest sõpradest kuni suurema enesekindluseni uutes ja võõrastes olukordades, ning loomulikult teadmise, et mul on võimalik osa võtta ühiskonna muutmisest. Olgu see sündmuse korraldamine, mingi organisatsiooniga liitumine või olles lihtsalt tähelepanelik ja aktiivne kodanik.“

Seminaride ajad, teemad ja muu kandideerimiseks vajalik info asub SIIN.

Kandideerimistähtaeg on 15. mai. Jääme Su taotlust ootama!

Küsimuste puhul võta ühendust Domus Dorpatensise  Bridge it’i kontaktisikuga aadressil: uta.kuehrt@dorpatensis.ee

Sildid: ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

rammumees2013-005 vkhk_kutsem_14-021 IMG_7552 IMG_8812

Arhiiv