Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Vilistlaste auhinna võitis Sigrit Viira

 
 

Vilistlaste auhinna võitis Sigrit Viira

 

SigritViiraTraditsiooniks on saanud meie kooli vilistlaste küsitlusele vastanute vahel loosida välja auhind ning seekord naeratas loosiõnn ärijuhtimise eriala lõpetanud vilistlasele Sigrit Viirale.  Palju õnne võitjale!

Meie vilistlasele on koolis valmistatud grillahi kätte toimetatud.  Uurisime lähemalt, kuidas pärast kooli lõpetamist õnnestus tööle saamine ning kuidas õpingud meie koolis on teda edasi aidanud.

Küsimustele vastas Sigrit järgmiselt: „Töötan Tartus, ettevõttes Reiting. Tegemist on koolitusfirmaga, kus ametis olen sekretärina  ning tööülesanneteks on asjaajamine. Töö leidsin kergelt, kuigi neli kuud peale lõpetamist.  Tööturul kandideerimisel taheti eelnevat töökogemust ning palju oli kasu koolis omandatud asjaajamise oskustest ja praktikast saadud kogemustest.  Neile, kes õppimiseks  sobivat eriala valivad, soovitan mitte loobuda enda eesmärgist ja erialavalik võiks olla meelepärane„.

Sildid: , ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

sport_003 sober11_017 rammumees2013-078 kevadnadal17_06

Arhiiv