Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > LoiMoCo projektikohtumine Soomes

 
 

LoiMoCo projektikohtumine Soomes

 

loimoco2016-01-19 10.30.58

18.– 19. jaanuaril 2016 toimus LOIMOCO projekti korraline koostööseminar Soomes. Seminaril osalesid Õie Ristioja ja Silvi Pihlakas.

Vierumäki tervitas meid -25 ⁰ C pakase ja imeilusa talvise loodusega. Vierumäki on mitmekesine liikumise- ja vabaajakeskus, kus leiab tegevust golfirajal, seikluspargis, ujulas, jäähallis. Seal on võimalik ratsutada, lõõgastuda spaa- ja massaažikeskuses ning saunas. Kompleksi juurde kuulub Soome spordiülikool, mille  üliõpilastel on suurepärased praktilise õppe tingimused.

LOIMOCO projekti seminaril oli päevakorras ettevalmistus Kopenhaagenis toimuvale sümpoosionile „Common Nordic Challenges in Vocational Education“. Iga partneri ülesanne oli välja töötada oma juhtumi baasil õpetaja informaalse õppimise võimalused. Võrumaa Kutsehariduskeskus pakkus välja õpetajate informaalse õppimise viisi VÕTA näitel, see mõte kiideti sobivaks. Töötame välja mudelit informaalsel viisil omandatu rakendamiseks formaalses õppes.

Järgmine kokkusaamine on planeeritud aprilli kuus, Eestis. Esimesel päeval võõrustab projektipartnereid Tartu Ülikool ja teine päev on Võrumaa KHK sisustada.

Sildid: , , ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

es10_047 taevaskoja_004 rammumees2013-066 rammumees2013-231

Arhiiv