Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Võrumaa KHK õpetajad ja õpilased on oodatud teemahommikutele TSENTRIS

 
 

Võrumaa KHK õpetajad ja õpilased on oodatud teemahommikutele TSENTRIS

 

Puidutöötlemise- ja mööblitootmise kompetentsikeskus TSENTER kutsub ettevõtjaid ja koostööpartnereid osalema TSENTRI teemahommikutel. Esimene üritus toimub 26. novembril Väimelas kompetentsikeskuse uutes  ruumides.  

Teemahommikutel otsitakse lahendusi  mööblitööstuse kitsaskohtadele alustades tootmisest ja lõpetades tootearenduse, müügi ja turundusega. TSENTRI teemahommikud on praktilised ja osalejaid kaasavad.

Avaürituse teemadeks on tootearendus, prototüüpimine ja tootmiskorralduse põhimõtted. Käsitletakse konkreetset tootearenduse juhtumit ja luuakse mõne tunniga  prototüüp. Seminari juhib Indrek Anepaio,  tootearenduse viib läbi ärimudelite konsultant Indrek Maripuu, tootmiskorraldusest räägib insener ja Lean tootmise spetsialist Jüri Kuslapuu, tutvutakse TSENTRI võimaluste ja masinapargiga.

Teemahommikule oodatakse osalema mööblitootmise ettevõtete juhte, müügi- ja turundusjuhte, tootearendajaid ja tootmisjuhte.  Registreeruda saab TSENTRI kodulehel kuni 24. novembrini.

TSENTRI eesmärk on pakkuda oskusteavet, mis aitab luua tingimused ettevõtete innovatsiooniks ja rahvusvahelise konkurentsivõime tõstmiseks. Kompetentsikeskuse demoruumid on varustatud uusimate mööblitööstuse seadmetega, mille abil saavad kõik huvilised luua esmaseid prototüüpe.

 

Teate edastas

Hille Lillemägi
TSENTER
Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus
Turundusjuht
Tel +372 53 025 373
hille@tsenter.ee
http://tsenter.ee/

 

Täpsem info:
Mart Nilson
Tootearenduse arendusjuht
Tel +372 53 024 685
mart@tsenter.ee

 

Sildid: ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

sober11_034 Rammumees2016_50 IMG_8838 kevadnadal17_15

Arhiiv