Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Võrumaa noorte karjääripäev

 
 

Võrumaa noorte karjääripäev

 

Karjaaripaev_PLAKATTraditsiooniline Võrumaa noorte karjääripäev toimub 9. oktoobril 2015.a. Võrumaa Kutsehariduskeskuse tehnomajas.

Karjääripäeval osalevad Võrumaa koolide 9. – 12. klasside õpilased, samuti õpetajad ja ettevõtjad.

Ettevõtlikkust ja haridust väärtustav karjääripäev tutvustab õppimisvõimalusi ja pakub väga häid koolitusi. Kohal on noortele edasiõppimiseks, enda arendamiseks ning sobiva eriala valikuks infot jagavad haridusasutused – Võrumaa gümnaasiumid, kutseõppeasutustest Valgamaa, Võrumaa ja Tartu kutsehariduskeskus ja Räpina Aianduskool, kõrgkoolidest Tartu Ülikool, TTÜ Tartu Kolledž ja Eesti Maaülikool. Võrumaa Kutsehariduskeskuse tehnoloogia- ja teenindusvaldkonna erialadega saab ringkäikudel ka kohapeal lähemalt tutvuda.

Karjäärivalikute tegemisel toetab noori Võrumaa Rajaleidja keskus ning rahvusvahelisi võimalusi tutvustab Europe Direct. Kohapeal toimub õpilasfirmade laat, kus tutvustatakse ja müüakse omatehtud tooteid.

Karjääripäeva moderaator Harald Lepisk (Victory Trainings) viib läbi inspiratsioonikoolituse ning diskussioonid ettevõtjatega, et noored mõtleksid teadlikumalt oma tulevikule ning tegutseksid aktiivselt.

MTÜ Ettevõtlusküla viib läbi koolituse „Kuidas müüa iseennast?“ ning õpilasfirmadel on võimalik oma oskusi täiendada praktilisel müügikoolitusel.

Karjääripäeva korraldavad ja toetavad Võrumaa Arenguagentuur, Võrumaa Omavalitsuste Liit, HTM, Võru Maavalitsus, Võrumaa Rajaleidja keskus, Võru Noortekeskus, EuroDirect, Võrumaa Kutsehariduskeskus.

Kontaktinfo: Terje Kruusalu, tel 56905389, e-post: terje.kruusalu@vkhk.ee

Sildid: ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

muusika_034 sport_151 rammumees14003 IMG_1482

Arhiiv