Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Koolitusuudised > Võrumaa Kutsehariduskeskuses toimus 21. oktoobril TÕN`i lõpuüritus

 
 

Võrumaa Kutsehariduskeskuses toimus 21. oktoobril TÕN`i lõpuüritus

 

TÕNTäielikus õpikeskkonnas, kus õppurid Silvi Pihlaka ja Kristel Koddala juhendamisel valmistasid tervislikke püreesuppe, vorme, kotlette, salateid ja kooki tunnustasime oma kooli tublisid täiskasvanud õppijaid ja –koolitajaid.

Meile tuli külla Võrumaa TÕN`i koordinaator Merike Ojamaa, kes andis tunnustuse ja tänusõnad üle Võrumaa aasta koolitajale ja koolitussõbralikumale organisatsioonile.

  • Aasta õppija Kristi Pihla;
  • Eesti aasta kutseõpetaja ja väga hea täiskasvanute koolitaja Viktor Dremljuga;
  • Võrumaa aasta täiskasvanute koolitaja Iina Kalbri;
  • Võrumaa aasta koolitussõbralikum organisatsioon Baltic Restaurant Eesti AS.

Tänasime tänukirja ja lilleõiega ka aasta jooksul edukalt täiskasvanute koolitusi läbi viinud koolitajaid Aivar Kalnapenkis, Kristel Koddala, Silvi Pihlakas, Siim Jaas, Ragnar Kurm, Malle Peedel, Arvi Lokk, Viibeke Turba, Jüri Post, Irina Porohnja, Kaja Rahu, Indrek Saar, Kai Rehe ja Haimar Sokk

Pärast tunnustamist kostitasid õppurid, koos õpetajate Silvi ja Kristeliga, meid omavalmistatud väga maitsvate tervislike toitudega. Aitäh õppuritele ja õpetajatele ning toredaid praktikapäevi koos degusteerijatega edaspidiseks!

Pärastlõuna möödus mõnusas vestlusringis ja toite nautides.

Mis sest et TÕN sai selleks korraks läbi, kuid õppida tuleb iga päev, et püsida laineharjal!

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

rammumees14004 rammumees14080 IMG_7500 DSC_0209

Arhiiv