Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Projekti “Designing Environmental Thinking in Vocational Education” kohtumine Norras

 
 

Projekti “Designing Environmental Thinking in Vocational Education” kohtumine Norras

 

logo2-noback_v2 Norway_grants

VKHK töötajad R. Randmaa, I. Saar, A. Pilt, T. Pumbo ja M. Vilson viibisid 2. – 4. juunil projekti “Designing Environmental Thinking in Vocational Education” kohtumisel Norras, Oslos.

Külastati kooli Etterstad Videregaende Skoles ja kohtuti kooli direktoriga. Seal tutvustati kooli keskkonnasäästlikku tegevust õppetundides ja koostööd kogukonnaga. Tähtis on puhta looduse hoidmine ja säästlik ning taaskasutatav eluviis.

Norra_vkhkle

Tutvuti Norra prügitöötluse ettevõtte “Energigjenvinningsetaten” tööga. Seal tehti lühike koolitus ja ekskursioon, mille käigus saadi informatsiooni prügi sorteerimisest, selle põletamisest ja taas ringlusesse suunamisest. Sama ettevõte korraldab kõikidele Norra koolidele keskkonnahoiu koolitusi. Nii kasvab loodussäästlik põlvkond. Sellest on ka meie koolidel kasulik eeskuju võtta.

Looduses valitses kõikjal puhtus. Palju jäi silma puid ja haljasalasid lilledega. Norras kasutatakse palju keskkonnasäästlikke elektriautosid ja jalgrattaid.

jalgrattad

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

tk_025 es10_003 IMG_8794 IMGP4106

Arhiiv