Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Koolituspäev “Tootearendus puidu- ja mööblisektori ettevõtetes”

 
 

Koolituspäev “Tootearendus puidu- ja mööblisektori ettevõtetes”

 

EL Regionaalarengu Fond EAS Regionaalarengu toetuseks logo2-noback_v2

Võrumaa Kutsehariduskeskuse puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus korraldab
19.05.2015 Võrumaa Kutsehariduskeskuse täiskasvanute koolituse majas (peamaja kõrval) koolituspäeva:

„Tootearendus puidu- ja mööblisektori ettevõtetes“

Koolituse eesmärk

Koolituse eesmärk on aidata osalejatel omandada metoodika, mis aitab tegutsevatel ettevõtetel analüüsida oma klientide vajadusi ning sellest tulenevalt arendada kliendikeskseid tooteid ja teenuseid.

Koolituse sisu

Tänapäevases tiheda konkurentsiga ning globaliseerunud maailmas on tootmisettevõtetel aina keerulisem konkurentsis püsida.

Lihtsalt head tooted või hea hind ei ole sageli enam piisav konkurentsieelis. Kiirelt muutuva turu tingimustes peaks iga juht küsima, et mis väärtust iga minu toode kliendile pakub ning kas ja millise toote eest on ta ka homme valmis raha maksma? Just sellele küsimusele me koolituse käigus vastuseid otsime.

Koolitusel käsitletavad teemad:

 • Mõjuvõimsad trendid, mida peab jälgima.
 • Eristumise olulisus ja võimalused. Tooteinnovatsiooni allikad: iseenesest mõistetavuse kahtluse alla seadmine, trendide ära kasutamine, ressursside uuenduslik kasutamine ja vajaduste mõistmine.
 • Kasutajakeskse teenuse ja tootearenduse põhimõtted – õpitakse märkama, analüüsima ning mõistma toote või teenuse ostjat ja tema motiive.
 • Väärtuspakkumine ja ärimudeli uuendamine – õpitakse kuidas viia kooskõlla kliendile pakutav väärtus ning kliendi ootused.

Koolituse tulemus

Koolituse käigus õpivad puidu- ja mööblisektoris tegutsevad ettevõtjad kasutama erinevaid tööriistu ja metoodikaid, kuidas oma toodete või teenuste lõpptarbijate tegelikke ostmise motiive paremini tundma õppida. Koolitus aitab osalejatel avastada uusi võimalusi toodete või teenuse loomiseks ning seeläbi rikastada olemasolevat tooteportfelli ja parandada nii ettevõtete kui kogu puidu- ja mööblisektori konkurentsipositsiooni.

Koolitaja

Koolituse viib läbi rikkaliku kogemuste pagasiga Indrek Maripuu, kes on nõustanud enam kui 100 ettevõtte võtmeisikuid. Lisaks on olnud mentor EASi vastavas programmis, Keila Taastusravikeskuse nõukogu esimees ja Tallinna Tehnikaülikooli ettevõtluse õppejõud.

Päevakava:

 • 10.00 – 11.30 I sessioon
 • 11.30 – 11.45 kohvipaus
 • 11.45 – 13.15 II sessioon
 • 13.15 – 14.00 lõuna
 • 14.00 – 15.30 III sessioon
 • 15.30 – 15.45 kohvipaus
 • 15.45 – 16.30 IV sessioon

Koolitus toimub töötoa formaadis – teooria vaheldub diskussioonide ja aruteludega, kus näidetena kasutatakse osalejate reaalseid olemasolevaid arendusideid.

Koolituse sihtgrupp on puidu- ja mööblisektori tegutsevad ettevõtjad.

Koolituspäeval osalemine on tasuta.

Osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 15.05.2015 aadressil merle.tsirk@vkhk.ee. Registreerumisel märkida osaleja nimi, ettevõte, amet, e-posti aadress ja telefoninumber. Täpsem info: 53 024 685

Kohtade arv on piiratud.

 

 

Sildid: , ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

tk_023 ehala_002 tisler019 omalooming_045

Arhiiv