Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Vilistlaste küsitluse auhinna võitis Martti Rebane

 
 

Vilistlaste küsitluse auhinna võitis Martti Rebane

 

marttiSuur tänu kõigile meie kooli vilistlastele, kes vastasid küsitlusele. Andmed on kogutud ning koolis valmistatud auhind –suitsuahi, välja loositud. Sel aastal naeratas õnn puidutehnoloogia eriala vilistlasele, kelleks on Martti Rebane.

Martti Rebane töötab Tartu lähedalt Märjal asuvas ettevõttes Saloni Büroomööbli AS tehnilise joonestaja – konstruktorina.

Küsimusele, kuidas on koolist saadud teadmised ja oskused aidanud töökohal toime tulla, vastab Martti. „Ilmselgelt ilma koolist saadud teadmisteta ei saaks antud töökohal töötada. Ainult tänu kindlale teadmiste põhjale oli julgust kandideerida ja hetkel tundub, et ka hakkama saada. Eks alguses oli ikka raske sisse elada antud süsteemi, kuid nagu öeldakse- vigadest õpitakse ja arenetakse“.

Martti Rebane lõpetas Võrumaa Kutsehariduskeskuses puidutehnoloogia rakenduskõrghariduse tasemel, olles eelnevalt õppinud ja oskused omandanud tisleri ja CNC pingioperaatori erialal.

Pärast lõpetamist on hea oma õpingutele tagasi vaadata ja mõelda, mida oleks olnud veel vaja olnud õppida, mida reaalselt sellel erialal vaja on läinud. Martti Rebane leiab, et võib-olla oleks olnud vaja tõsisemalt suhtuda ainetesse, mis puudutavad hoopis inimressursside juhtimist ja sellega toimetulekut. Noortele, kes seisavad kutsevaliku ees, soovitab Martti eelkõige mõelda, kas eriala pakub huvi ning julgustab eelnevalt tutvuma reaalse tööga. Puidutehnoloogia eriala soovitab ta valida inimestel, kes peavad oluliseks tehnilisi teadmisi, loovat mõtlemist, soovi osaleda valmimisprotsessis ja tunnevad rõõmu valminud tulemusest.

Just seepärast otsustas Martti Rebane omandada Võrumaa Kutsehariduskeskuses puidutöötlemise tehnoloogia eriala ja soovib ilmselt tulevikus veel edasi õppida.

Sildid: ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

robotitsoor2013-028 vkhk_kutsem_13-021 IMG_7564 IMGP4167

Arhiiv