Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Meie kooli meeskond võitis Liivimaa kutsekoolide sügispäevad

 
 

Meie kooli meeskond võitis Liivimaa kutsekoolide sügispäevad

 

Liivimaa2014Syg

12. novembril toimusid Vana-Võidus, Viljandi Kutseõppekeskuse korraldatud sügispäevad.

Võistlusalasid oli mitmeid ning ettevalmistustega tuli juba eelnevalt alustada. Kooli arvutilaboris ehitati valmis robot ning võistluspäeva alustatigi kohapeal robotite võistlusega. Lisaks toimus viktoriin, puzzle kokkupanek ja erinevad sportlikud mängud.

Meie kooli võistkond, koosseisus Kristian Pai, Tavi Aavik, Otto Tors ja Indrek Meier tõid koju sügismängude üldvõidu. Võistlusaladest oldi parimad viktoriinis ja puzzle kokkupanekus. Võistkonda toetas juhendaja Jaan Štein. Palju õnne võitjatele!

Järgmised sügismängud korraldabki võitja. Seega, 2015.aasta sügismängud toimuvad Võrumaa Kutsehariduskeskuses.

Sildid: ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

es10_003 rammumees2013-126 IMG_7556 IMG_7578

Arhiiv