Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Noor Meister tuleb taas!

 
 

Noor Meister tuleb taas!

 

NM_2014_uudis_PlakatKas tead, kes on Noor Meister? Aga kes on mehhatroonik? Mis tööd teeb florist? Mis vahe on pagaril ja kondiitril? Kus saab õppida juuksuriks? Mida valmistab tisler? Kuidas valmivad Facebooki reklaamid ja vinged kodulehed? Miks on maastikuehitaja eriala eriti raju?

Vastused nendele küsimustele ja palju muud põnevat leiad 7.–8. märtsil toimuval kutsehariduse suursündmusel “Noor Meister 2014”. Kaheks päevaks koondub Tallinnasse Eesti Näituste messikeskusesse kogu Eesti kutseharidus.

Toimuvad kutsemeistrivõistlused 24 alal, kus mõõtu võtavad rohkem kui 300 kutseõppurit ning selgitatakse välja parimatest parimad. Arvesse lähevad kiirus, täpsus ja omandatud teadmised ning oskused.

Just Sinule on mõeldud 10 töötuba, kus saad oma käega proovida erinevaid ameteid ja töövõtteid. Noored juuksurid õpetavad näiteks tegema moodsaid punutisi, tervise töötoas saad selgeks esmaabivõtted, robootikahuvilised saavad uudistada kaugjuhitavaid roboteid ja autofännidel avaneb võimalus lausa auto värvimises kätt proovida! Lisaks veel palju muud põnevat! 

Kutseharidusemessil osalevad 32 ametikooli üle Eesti, kelle käest saad küsida infot, mida ilusad reklaamid ei kajasta.

Lisaks hoiab tuju üleval meeleolukas lavaprogramm. Ja mis kõige olulisem – sissepääs suursündmusele “Noor Meister 2014” on kõigile huvilistele TASUTA! Kas pole lahe?

Tule ja vaata oma silmaga, kuidas sünnivad meistrid! Proovi erinevaid ameteid! Saa tuttavaks koolidega ja leia endale sobiv eriala!

Uuri lähemalt www.noormeister.ee ja tule kohale!

Sildid: , ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

stiil_042 usa_car_002 robotitsoor2013-092 vkhk_kutsem_14-085

Arhiiv