Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Koolituspäev “Psühholoogia muudatuste juhtimisel”

 
 

Koolituspäev “Psühholoogia muudatuste juhtimisel”

 

EL Regionaalarengu Fond EAS Regionaalarengu toetuseks logo2-noback_v2

Igaüks meist tuleb muutustega toime erinevalt. Mõned meist seisavad neile vastu, teised põhjustavad neid, mõned genereerivad originaalseid ideid ja teised oskavad need ellu rakendada. Milline oled Sina ja inimesed Sinu ümber? Mida tasub teada, et iseennast paremini suunata ning teisi positiivselt mõjutada, et meeskond uute väljakutsetega paremini toime tuleks?

Võrumaa Kutsehariduskeskuse

Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus korraldab

11.märtsil 2014 kell 9.00- 16.00

Võrumaa Kutsehariduskeskuse Tehnomajas, Pärna tee 22 Väimelas

 KOOLITUSPÄEVA

Psühholoogia muudatuste juhtimisel

Käesolevaga kutsume Teid ühele intensiivsele koolituspäevale, mis annab Teie käsutusse huvitavad ja praktilised käsitlused ning töövahendid – mis moodustavad muudatuste juhtimise alustalad tänapäeval.

Koolituse viib läbi Egert Valmra, kelle tööalane ja hariduslik taust on seotud eeskätt strateegilise juhtimise ja psühholoogiaga. Egertil on pikaajaline õppejõu kogemus Tallinna Tehnikaülikoolist, kus ta õpetas 9 aastat juhtimispsühholoogiat. Lisaks akadeemilisele tööle on Egert läbi aastate olnud tugevalt seotud praktikaga läbi ettevõtluse ning konsultatsioonitegevuse. Tema klientide hulka kuuluvad Elion, Tele 2, Eesti Post, Viru Keemia Grupp, Ragn Sells jt.

Päevakava:

9:00 – 9:30 Tervituskohv ja osalejate registreerimine.

9:30 – 10:30 Teema seos praktikaga. Millised on olulisemad muutused turul ja konkurentsis, mida võib lähema viie aasta jooksul oodata? Kui ulatuslikud on muutused Teie ettevõttes ja  mida nendega toime tulemiseks kindlasti vajate?

10:30 – 11:30 Inimkäitumise mõtestamine muutuste kontekstis. Milles seisneb ja millest sõltub meie fundamentaalne vastuseis muutustele ja samaaegne vajadus neid ise põhjustada?

Mõttepaus 15 min

11:45 – 12:45 Muutustega toimetulek indiviidi ja meeskonna tasemel. Millised on isiksuse tahud ja kuidas need soodustavad muudatuste algatamist, organiseerimist ja kinnistamist? Kes sobib millisesse rolli? (eelnevalt palutakse osalejatel täita internetipõhine test).

Lõunapaus 45 min

13:30 – 14:30 Praktilised vahendid ja meetodid enese juhtimiseks muutustes. Millised on need meetodid, mis võimaldavad meil saavutada muutusteks vajaliku “vaimuseisundi“? Miks ja kuidas nad tulemusi annavad ning kuidas tasub neid rakendada?

Mõttepaus 15 min

14:45 – 15:45 Muudatuste juhtimine meeskonnas. Mida on võimalik teha just Teie ettevõttes, et vajalike muutustega alustataks ning neid süsteemselt ellu viidaks?

Järgneb arutelu vabas vormis kuniks “juttu jätkub”.

 

Osalemine tasuta

Osalemiseks palume registreerida hiljemalt 7.märtsiks 2014 e-posti aadressil merle.tsirk@vkhk.ee

Registreerumisel märkida osaleja nimi, asutus/ettevõte ja e-posti aadress.

Informatsioon telefonil 53024685

 

Sildid: ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

es10_059 rammumees2013-165 rammumees2013-213 vkhk_kutsem_14-098

Arhiiv