Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Kokkuvõte haridus- ja infomessist Intellektika

 
 

Kokkuvõte haridus- ja infomessist Intellektika

 

VKHK messiboksis tutvusid huvilised erialadega, tehnikafännid said tutvuda bagiga ning katsetada roboti juhtimist.

14. ja 15.veebruaril toimus Tartus haridus- ja infomess Intellektika, kus tutvustasime oma kooli.

intellektikal2014

Messiboksis andsid kooli kohta infot, tutvustasid bagiehitust ja näitasid roboteid meie õppurid: Kristian Pai, Jaanus Suurpere, Getter Leipalu, Martin Lepind, Kerli Ralja, Otto Tors ja Heivo Heinmann. Heivo tegutses tublilt ka maskotikostüümis.

Osa võeti ka messil toimuvast võistlusest „Aktiivne kool“, kus saavutati oma messiboksiga 2.koht. Talentide voorus lisas meie Kerli Ralja oma kauni häälega koolile tuntust. Suur tänu meie õppijatele tubli töö eest! Aitäh juhendajale Elin Tammsalule, õppekorraldusspetsialist Ülle Murule materjalide tootmise ja Silvi Pihlakale küpsiste valmistamise eest, spetsialistidele Jaan Šteinile ja Allan Liblikule IKT toe eest, haldusspetsialist Sulev Kimaskile, õpetaja Jaanis Tigasele, Arvi Lokkile ja Lauri Tassole abi eest! Suur tänu kõigile, kes kaasa aitasid ja toetasid!

Messikülastajaid jagus mõlemale päevale ning 2.päeval oli isegi rohkem rahvast. Meie messiboks meelitas kohale kõikide valdkondade huvilisi. Kuna meil oli kaasas BAGI, siis mitte ükski tehnikahuviline meist ei möödunud, vaid tuli kindlasti uudistama. Bagiga sai ka messihallis veidi sõita. Tehnoloogiaerialade tutvustamiseks olid kaasas ka robotid. Erialasid ja õpilaselu tutvustas pildiseeria.

Kooli tutvustamiseks ja uute sõprade leidmiseks alustasime juba enne messi sõbramängu, mida nüüd jätkame. Sõbramängu II voor toimub kutsehariduse suurüritusel Noor Meister, mis leiab aset 7. ja 8.märtsil Tallinnas. Ootame kõiki meie kooliga tutvuma ja kutsemeistrivõistlustel osalejatele pöialt hoidma! Kõikide sõprade vahel loosime jällegi välja toredaid üllatusauhindu. Loosimine toimub 10.märtsil. Seega, 7.-9.märtsini tule Võrumaa Kutsehariduskeskuse sõbraks ja jaga oma sõpradega meie fännipostitust!

Sildid: , , , ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

rammumees2013-037 vkhk_kutsem_13-004 vkhk_kutsem_14-029 vkhk_kutsem_14-082

Arhiiv