Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Päev pealinnas

 
 

Päev pealinnas

 

pealinnas_0231. oktoobril käisid turismi- ja toitlustuskorralduse 3. kursuse üliõpilased õppeaines majutusettevõtte juhtimine õppeekskursioonil Tallinnas. Tegevusterohke päev pealinnas algas tunniajase bussiekskursiooniga. Giid näitas meile põgusalt hotelle ja muuseume – nägime lennusadamat, endist Patarei vanglat, Rotermani soolaladu ja mõningaid hotelle. Loomulikult saime natukeseks jalga sirutada vanalinnas.

pealinnas_01Peale seda külastasime kahte vastandlikku hotelli. Esimene ja kindlasti kõige meeldejäävam oli terviklikult luksuslik viie tärni hotell „Swissotel“. Ilmselt kõige meeldejäävamad peale hubase ja luksusliku miljöö olid selles hotellis veel hästi planeeritud töökorraldus ja kõrgustest avanevad vaated. Töökorraldusest veel niipalju, et töötajatele on kasutuseks eraldi lift ja tavapäraseid koristuskärusi sealsest hotellist ei leia. Restoranis on köögi vaheline sein klaasist, kus kokad restorani poolele ei näe aga kliendid kokkade tööd näevad. Kindlasti jäi kõrvu kumama positiivne fakt, et pesu sorteerimises töötavad hotellis kuulmis- ja nägemisvaegusega inimesed. Loomulikult, olles 30-ndal korrusel toas, koridoris, baaris või restoranis, avanes vaade, mida on raske kirjeldada. Küll aga tekkis tunne, et kogu maailm on sinu jalge ette toodud. See oli võimas!

Teise hotellina külastasime PK Ilmarine hotelli. Hotell, mis on puhas, korrektne ja vastav keskklassile, asub vanalinna ligidal. Seal võttis meid vastu administraator, meie oma kooli õpilane Marielle Mikson, kes tegi meile ülevaatliku ringkäigu. Pärast hotelliga tutvumist ootas meid konverentsiruum, kus saime küsimusi küsida hotelli meeskonda juhtivatelt töötajatel ning peale seda ootas meid kohtumine EHRL-i tegevjuhi Raigo Triigiga. Tund temaga oli huvitav ja hariv ning oleks veelgi kuulanud aga kahjuks tuli kätte kojusõidu aeg. Just seetõttu, et aega jäi väheseks, sooviksime temaga kindlasti uut kohtumist! Päev pealinnas oli parajalt lõbus, hariv ja huvitav.

 

Kristiina Kuus
TT-11

Sildid: , ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

es10_011 leaps_001 noormeister2013-003 robotitsoor2013-062

Arhiiv