Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Õppekäik Euroopasse!

 
 

Õppekäik Euroopasse!

 

Eile, 31.10.13 külastas Majutusteeninduse õppegrupp õppeainete toitlustusosakonna toimingud, köögitoimingud õppe-ekskursiooni käigus hotelli Euroopa**** ja Toidumessi. Hotelli Euroopa sisenedes oli üllatav see, et klienditeenindajad olid väga soliidsed ja naerusuised mehed. Meile tuli vastu hotelli toitlustusjuht Tõiv Siitam, kes tutvustas esmalt hotell Euroopa teenindusruume. Saime näha laoruume, külmikuid, prügiladu, kliendiparklat, kaubavastuvõttu, töötajate ruume, kööki, kontorit ja saime palju selgitusi ruumide funktsioonide kohta.

Hotell Euroopa

Järgnevalt viis ekskursioon meid hotelli klienditsooni. Käisime hotelli restoranis, nägime nii suuremaid, kui ka väiksemaid konverentsiruume. Saime läbi klaasi piiluda toimuvat konverentsi. Räägiti kuidas toimib hotellis toitlustamine, kui palju inimesi on selleks vaja, kui pikki tööpäevi toitlustuses tegema peab jne. Meile näidati kahte tuba: sviiti ja kahetuba. Toad olid imelised ning oma tärne väärt. Kõikidel töötajatel oli korrektne vorm seljas ning käitusid vastavalt nõuetele.

Hotellil oli vapustavalt ilus ja avar fuajee, kus külalised istusid ning aega parajaks tegid.
Toidumessil sai kummutatud müüt, et eestlased ei ole sõbralikud teenindajad. Eesti eksponendid kutsusid ja pakkusid oma kaupu maitsmiseks ka meile, õpilastele kuid välismaised eksponendid ei tahtnud õpilastega tegeleda. Kõige rohkem meeldis meile Eesti Pagari šokolaadileib, mis tänasest juba kauplustes müügis on. Palju elevust tekitas toidugaaside abil jäiseks muudetud jookide valmistamine ja mekkimine. Kui soovid sellest osa saada, siis ava link ja vaata videot: http://www.tallinncity.ee/2580770/video-mida-sisaldab-suitsev-kokteil.

Järgida sai erinevaid kutsevõistlusi, maitsta ja imetleda toiduaineid, uurida seadmeid ja raamatuid.

 

Kristin Voolaid
Age Toom
Mp-12

Sildid: ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

tehnomaja_avamine_043 vkhk_kutsem_14-119 IMG_7537 Rammumees2016_22

Arhiiv