Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Hotelliteenindajad sooritasid edukalt kutseeksami

 
 

Hotelliteenindajad sooritasid edukalt kutseeksami

 

IMG_1058Neljapäeval, 13. juunil sooritasid Hotelliteeninduse õppekava 6 õppurit: Anu Kullas, Egle Linnas, Janely Hiop, Maritana Meitsar, Keiti Ust ja Sirli Langus edukalt Hotelliteenindaja I (EKR tase 4) kutseeksami.  Eksam koosnes teooriatestist, hinnapakkumisest, situatsiooniülesandest ja praktilisest tööst kas toitlustus – või puhastusteeninduses.

Teooriatest koosnes peamiselt valikvastustega küsimustest hotelli vastuvõtutöö, toitlustusteeninduse ja puhastusteeninduse kohta. Osa testist oli teeninduses vajalike lausete ja väljendite tõlkimisel eesti keelest inglise keelde ja vastupidi.

Hinnapakkumise koostamine oli suuremahuline kodutöö, mille õppurid esitasid juba kuu aega enne kutseeksamit. Kodutöö oli kutseeksamile lubamise aluseks. Hinnapakkumine tuli kliendi ehk komisjoni ees müüvalt selgitada ja kaitsta. Kiideti meie õppurite teeninduslikku hoiakut, julget silmsidet ja ladusat hinnapakkumise tundmist.

IMG_1063Veaolukordadeks, millega meie noored pidid hakkama saama olid: ülebroneeringu, halvasti koristatud tuba hilisel sisseregistreerimisel kui vabu tubasid toa vahetuseks pole ja palju muud.

3 noort hotelliteenindajat koristasid praktiliselt Tartu Kutsehariduskeskuse õppehotelli hotellituba ja 3 noort katsid  ja teenindasid etteantud menüü järgi lauda.

Tänu kõigile õpetajatele, kes noori 2 aasta vältel on õpetanud. Kutseeksamiks valmistasid õppurid ette õpetaja Kai Lauri, Kristel Koddala ja Eda Veeroja.

Kutseeksamit sooritanud noorte tase oli ühtlane ja meie noortega jäädi rahule. Kutsetunnistused loodame üle anda lõpuaktusel.

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

tk_017 tisler001 rammumees2013-058 rammumees14006

Arhiiv