Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > VKHK Rammumees 2013 on Kristjan Koppel

 
 

VKHK Rammumees 2013 on Kristjan Koppel

 

rammumees2013-265

Esmaspäeval, 22. aprillil toimusid Võrumaa Kutsehariduskeskuses rammumehe võistlused VKHK RAMMUMEES 2013.

Peakorraldajad ja idee autorid olid infotehnoloogia IS-10 tudengid Pertti Peedosaar ning Steven Parm.

Rammumehe võistluste peakohtunik oli Markus Männik, kes võistleb rammumeeste profisarjades, on Srongman GP 2009, 2012 sarja võitja.

Võrumaa Kutsehariduskeskuse 13 rammumeest võistlesid kokku viiel alal: bussi (1800 kg) tõmbamine, 53 kg kaaluva palgi surumine, rehvi kantimine, pakkude ja 80-kilogrammise kivi alusele tõstmine, raskuste (veekanistrite) kandmine.

Bussi sikutasid finišijooneni kõige kiiremini Mario Kroonmäe (I), Kristjan Koppel (II) ja Karl Rohtla (III).

Rauast palgi surusid ettenähtud aja jooksul sirgetele kätele võrdselt 19 korda kolm võistlejat: Kristjan Koppel, Mario Kroonmäe ja Olar Teras, korda neli oli vähem Rene Kõrtsmanil, ala kolmas tulemus oli Kristjan Kimmelil.

Kolmanda võistlusala sooritamiseks oli kohale toodud suur traktori rehv, mida võistlejad pidid kantima 20 korda. Kolm parimat aega olid alla minuti. Kõige kiiremini kantis rehvi Kristjan Koppel, Mario Kroonmäel kulus üle kolme sekundi kauem aega,  Kristjan Kimmel kaotas võitjale 5,97 sekundit.

Pakkude tõstmisel alusele pandi aeg kinni siis, kui ka 80-kilogrammine ümmargune kivi oli alusel. Kui kivi jäi maha, siis loeti vaid 4 raskust tõstetuks ja aega ei fikseeritud.  Siin oli kiireim taas Kristjan Koppel, Mario Kroonmäe oli ala teine ning kolmanda tulemusega sooritas ülesande Kristjan Kimmel.

Viimaseks alaks oli distantsi läbimine veega täidetud kanistritega. Selle ala kiireim oli Olar Teras (15,28 sek), talle järgnes Kristjan Kimmel (15,38 sek), ala kolmas tulemus oli võrdne kahel rammumehel – Kristjan Koppelil ja Mario Kroonmäel (15,72 sek).

Üldjärjestus oli väga tasavägine. Võrumaa Kutsehariduskeskuse Rammumees 2013 on Kristjan Koppel (MT-10), vaid ühe punkti kaugusele jäi Mario Kroonmäe (IS-12), kolmanda koha saavutas Kristjan Kimmel (MT-10).

Kõiki osalejaid tunnustati võistlusel osalemise eest tänukirja ja rammumehe T-särgiga. Esikolmikule jääb mälestuseks auhinnaplaat, mis on valmistatud Võrumaa KHK metalli- ja puidutöökojas.

Võrumaa Kutsehariduskeskuses meisterdatud auhinnaplaadile lisandus võitjale ka rändkarikas. Järgmisel rammumehevõistlusel rändab karikas VKHK Rammumees 2014 auhinnariiulile.

VKHK RAMMUMEES 2013 Koondtabel

Vaata pilte toimunud üritusest ->

Sildid: ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

svjatavatra_010 tehnomaja_avamine_008 vkhk_kutsem_14-009 IMG_1519

Arhiiv