Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Nutitelefonide rakendused turismiturunduses Sille Talveti esitluses

 
 

Nutitelefonide rakendused turismiturunduses Sille Talveti esitluses

 

tur_apps2. aprillil külastas Võrumaa Kutsehariduskeskust Sille Talvet, kes rääkis ja näitas nutitelefonidele ja tahvelarvutitele suunatud rakenduste ehk apps’ide kasutamist turismiturunduses. Praktiline tund toimus turismi- ja toitlustuskorralduse 2. ja 3. kursuse tudengitele õppeainete Turismi planeerimine ja jätkusuutlik turism raames. Sille Talvet tutvustas reisi- ja turismiteemalisi apps’e, mis on viimastel aastatel muutunud trendiks reisiinfo hankimisel ja reiside planeerimisel.

  • Tripadvisor – aitab kasutajal koguda reisiinfot sihtkoha kohta, kasutajad saavad reisimisega seotud tegevusi ja külastatavaid kohti hinnata ning arvamust avaldada.
  • Triposo – pakub reaalajas, isiklike kogemuste põhjal ja adekvaatset informatsiooni rohkem kui 15000 sihtkoha avastamiseks kogu maailmas. Muidugi ei puudu detailne kaart, vestmik, praktiline info ja reisisoovitused võõras riigis hakkama saamiseks.
  • Wikitude – kuvab asukohapõhiste sündmuste, vaatamisväärsuste ja ettevõtete info kasutaja nutitelefoni ekraanil. Lihtsalt hoia oma telefoni käes ja suhtle ümbruskonnaga kaamera vahendusel.
  • Tripomatic – muudab reisiplaneerimise lihtsaks ja lõbusaks. Apps’i abil saab avastada kõike, mida sihtkoht pakub ning luua oma reisiplaan külastades lemmikuid huviobjekte ja asutusi.
  • Skyscanner – kiire lahendus lennupiletide otsimiseks, võrdlemiseks ja broneerimiseks.

Sille Talveti hoogne ja entusiastlik esinemine oli veenev. Praktiline turismiturunduslike netirakenduste nägemine ja kasutamine avardas õppijate senist arusaama turismiturundusest. Sihtkoha arendustest ja tootearendusest.

 

Signe Kurvits
TT-10

 

Sildid: , ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

stiil_048 tisler103 es10_007 7080026

Arhiiv