Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > VKHK tudengid korraldasid Väimela lasteaias tänuürituse

 
 

VKHK tudengid korraldasid Väimela lasteaias tänuürituse

 

Väimela lasteaiasVäimela  lasteaias Rukkilill toimus maikuu esimesel nädalal tänuüritus lapsevanematele, mille korraldasid VKHK tudengid TT-09st koos juhendaja Kristel Koddalaga. Kutsutud olid vanemad ja vanavanemad, kes on olnud lasteaiale suureks abiks.

Üritus viidi läbi catering tunni raames ning ettevalmistused selleks käisid peaaegu terve aine perioodil. Lastega tehtud intervjuudest valmis video „Lapsesuu“, mis külalisi terve esitluse ajal naerutas.

Sellel ajal, kui vanemad kuulasid saalis kontserti ning võtsid tänukirju vastu, olid lapsed uute noorte õpetajate hoolsa pilgu all. Lastega mängiti seltskonnamänge ning keha kosutamiseks pakuti puuvilju ja minimuffineid.

Vanemate menüüs olid pitsakaraskid, pannkoogid kanatäidisega, suitsukalapallid ning heeringa-peedi suupisted. Maiustamiseks olid šokolaadi-kohvi muffinid ning puuviljakook kohupiimaga.

Tudengid said väga hea meeskonnatöö kogemuse ning võimaluse ise midagi algusest lõpuni ellu viia. Paar kuud ettevalmistust nõudev ning lõpuks poolteist tundi kestev tänuüritus jättis kõigile toreda mulje ning tagasiside oli ainult positiivne.

 

Kirsika Kägo

Sildid: , ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

stiil_054 omalooming_083 usa_car_007 rammumees2013-136

Arhiiv