Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Tehnikaring

 
 

Tehnikaring

 

16. – 17. juunil 2011. a. on kavas korraldada Võru, Põlva ja Valga maakonna õpetajatele tehnikaringi sissejuhatav seminar. Seminar on ainult õpetajatele!

Seminari “Tehnikaring Võrumaa Kutsehariduskeskuses” kava

 

Tehnikaring alustab augustis 2011 huvihariduse pakkumisega tehnikahuvilistele noortele ja tehniliste erialade õppimise populariseerimisega. Projekti käigus valmistatakse ette tehnikaringi õppekava, lähtudes sihtgrupi eelnevast tasemest.  Tutvutakse Eesti ülikoolide ja Saksamaa kogemusega. Huvilistest koostatakse õppegrupp, mis hakkab regulaarselt koos käima. Planeeritud on kaks juhendajat.

Ülesandeks on töötava roboti valmistamine, kuid algajatele õpetatakse ka selleks vajalikke üldisemaid oskusi – elektroonikaskeemide koostamine, jootmine, treimine, programmeerimine jmt. Ringitöö on tulenevalt koolide tegevusrütmist, riigipühadest, jmt jagatud ühel õppeaastal kaheks 3-kuuliseks tsükliks: septembri lõpp kuni detsembri algus ja veebruar kuni aprill. Esimese tsükli lõpus toimub Robotex-i võistlus ja teise tsükli lõpus robotivõistlus Saksamaal.

 

Kontakt: kalle.jogeva[at]vkhk.ee

Sildid: , , ,

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

muusika_018 rammumees14057 Rammumees2016_10 IMGP4141

Arhiiv