Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Tampere Rakenduskõrgkooli õppejõud meil õpetamas!

 
 

Tampere Rakenduskõrgkooli õppejõud meil õpetamas!

 

Õpetajad soomestRahvusvaheline mobiilsus on üheks tähtsaks osaks õppetöös, et saada uusi kogemusi mujalt Euroopast. 21.-22. Septembril külastasid meie kooli Tampere Rakenduskõrgkooli õppejõud: Riitta Vihuri ja Hanna Saraketo.
Riitta Vihuri on turunduse lektor ja tema ettekanne üliõpilastele oli seotud soomlaste ootustega Eesti turismist. Hanna Saraketo on soome keele ja kommunikatsioonioskuste lektor ja spetsialiseerunud soome keele õpetamisele välismaalastele.
Pärast loengut oli neil võimalus kohtuda ka Võrumaa soome keele õpetajatega ja soome keele giididega. Külastati Võrumaa Muuseumi ja Võru Kreutzwaldi Gümnaasiumi.

Jääme ootama uusi külalisõppejõude meie kooli!

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

ehala_003 omalooming_076 rammumees2013-175 rammumees14045

Arhiiv