Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Uudised > Meie õpetajad Tampere Rakenduskõrgkoolis õpetamas!

 
 

Meie õpetajad Tampere Rakenduskõrgkoolis õpetamas!

 

Tamperes õpetamasErasmuse õpetajate mobiilsusprogrammi raames viisid meie õpetajad Eda Veeroja ja Luule Lipp 1.11-5.11.2010 läbi pärandturismi loengukursuse Tampere Rakenduskõrgkooli turismi eriala üliõpilastele.

Tampere Rakenduskõrgkoolis õpib 10 000 üliõpilast 7 koolitusalal ja on suuruselt teine rakenduskõrgkool Soomes. Rahvusvahelistes koolitusprogrammides nii nagu ka turismi koolitusprogrammis osaleb üliõpilasi üle maailma ja sellel kursusel osales peale kohalike üliõpilaste ka õppureid Tansaaniast, Nepaalist, Kamerunist , Pakistanist ja Austriast.
Loengukursuse teema oli Pärandturismi tootearendus, kus kursuse lõpuks arendasid üliõpilased rühmatööna oma pärandturismi toote ja esitlesid seda ka teistele. Meeskondade kokkupanekul kasutasime meetodit, kus ühte meeskonda sattusid eri rahvuste esindajad. See aga ei olnud takistuseks huvitava ja omanäolise toote arendamisel. Rühmatöid hindasid üliõpilased ise ja tegid seda väga põhjalikult ja lõpptulemust arvestades ka küllaltki kriitiliselt. Üliõpilaste arvetes oli kursus väga huvitav ja omanäoline.

Meile, õpetajatele aga annab selline õpetamine väliskoolides suurepärase rahvusvahelise kogemuse ning kindluse ja on tähtis õpetaja üldisele arengule!

Sildid:

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

robotitsoor2013-088 rammumees2013-090 vkhk_kutsem_14-087 IMG_7598

Arhiiv