Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Täiskasvanute koolitus

 
 

Täiskasvanute koolitus

 

EL-EestiTulevikuHeaks_uus

Võrumaa Kutsehariduskeskus – HEA KOOL KOGU ELUKS – pakub täienduskoolitust kõikidel oma erialadel.

Info, konsultatsioonid ja kursustele registreerumine õppetalituse, täiskasvanute koolituses.

Kontaktisikud: Merle Vilson  tel 78 50818, Terje Kruusalu tel 78 50817
E-post:
koolitus@vkhk.ee.

Lisaks ootame täiskasvanute koolitustalituses Teie  soove ja ettepanekuid koostööks personali täiend- ja ümberõppe projektide koostamisel ja elluviimisel ning seminaride ja konverentside korraldamisel.

Meie koolituskalendri leiate siit

Tööalased täienduskoolitused toimuvad järgmistes õppekavarühmades:

 • Arvutikasutus  → Arvuti ja interneti algkursus. Arvutikasutaja baaskoolitus.
  Andmebaasid ja – töötlus. Esitluse loomine. Pilditöötlus. Igapäevane arvutikasutus paremaks ja efektiivsemaks. Arvutikoolitus: Word, Excel, PowerPoint. Arvutigraafika. Arvutikasutus kontoritöös. IKT keskastme spetsialistile. IT tugiisiku koolitus. AutoCad, SolidWorks jt. . ECDL 1-7 eksamid (AO )
 • Elektrotehnika ja energeetika → Elektrik I kutseeksamiks ettevalmistus. Hüdroseadmete käitlemine. Pneumoseadmete käitleja. Tööstusseadmete hooldus ja remont. Tööstuskontrollerite programmeerimine.  Sagedusmuundurite hooldamine. Tootmisprotsesside visualiseerimine tarkvaraga WinCC, WinCC flexible. Tööstusrobotite programmeerimine.
 • Materjalitöötlus → (puu, paber, plast, klaas) Puittoodete viimistlus, Puidutisler.
 • Mehaanika ja metallitöö → Arvjuhtimisega metallipinkide operaatori ettevalmistuskoolitus. Keevitajate täiendkoolitus.
 • Hulgi- ja jaekaubandus → Turunduslik müük. Internetiturundus
 • Juhtimine ja haldus → Personalitöö ja juhtimine väikeettevõttes Projektide koostamine ja projektitöö. Turunduskommunikatsioon. Sisehindamine ja kvaliteedijuhtimine. Kooli infosüsteem ja juhtimine. Koostöövõrgustiku loomine ja juhtimine. Asjaajamine ja dokumendihaldus
 • Majandusarvestus ja maksundus → Väikeettevõtte raamatupidamine. FIE raamatupidamine. Juhtimis- ja kuluarvestus ning eelarvestamine väikeettevõttes.
 • Reisimine, turism ja vaba aja veetmine → Kliendisuhtlus teeninduses. Ökotoodete arendus ja turundus turismiettevõttes. Giidikoolitus.
 • Majutamine ja toitlustamine- Puhastusteenindus. Toiduhügieen. Ideest turismiettevõtteni. Pärandkultuur majutuse ja toitlustuse tooteosana. Turismiettevõtja baaskoolitus. Menüüde ja kalkulatsioonide koostamine. Hooajatoidud. Kala ja mereannid. jt toitlustusalased koolitused.
 • Võtmepädevused Inglise, saksa, soome ja vene keel, (A, B, C-tase). Karjääri planeerimine ja karjäärijuhtimine. Koostöö- ja suhtlemisoskuste koolitused. Suhtlemispsühholoogia.Enesekehtestamine. Koostöö – ja suhtlemiskoolitused. Enesejuhtimine ajas ja aja  planeerimine

Võrumaa Kutsehariduskeskus osaleb Haridus- ja Teadusministeeriumi programmis „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine”, mille raames on võimalik riikliku koolitustellimuse (RKT) kohtadele õppima asuda.

RKT koolitused on osalejatele  tasuta.

Tasuta koolitustel ei saa osaleda need, kes õpivad juba riigieelarvelistel kohtadel.

Koolitustele saab registreeruda e-posti: koolitus[ät]vkhk.ee ja telefoni teel 7850817, 7850818 ja koolituskalendri kaudu .

 

Kohtumiseni Võrumaa Kutsehariduskeskuses!

 

Vaata lisaks:
pilte koolitustest