Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Projektid > Läbiviidud projektid > Rahvusvaheline toidu- ja aktiivse turismi projekt- International food and activity tourism (INFACTO)

 
 

Rahvusvaheline toidu- ja aktiivse turismi projekt- International food and activity tourism (INFACTO)

 

INTERNATIONAL FOOD AND ACTIVITY TOURISM (INFACTO) – RAHVUSVAHELINE TOIDU- JA AKTIIVSE TURISMI PROJEKT
 
2010 aasta sügisel käivitunud koostööprojektis InFAcTo osalevad 9 projektipartnerit Eestist ja 4 projekti-partnerit Soomest.
 
Kui Eesti poole partneritel on suurem rõhk kohaliku toidu pakkumisel ja turundamisel, siis Soome poolel on rõhk aktiivse puhkuse teenustel.
 
Projekti kõige olulisemaks partneriks ja kasusaajaks on juba toimiv või alustada sooviv turismiettevõte, teenusepakkuja ja kohalik toidukasvataja või väiketootja.
 
Esimesteks sammudeks oli ettevõtete koolitusvajaduste, olemasolevate pakkumiste, võrgustike ja võimalike projektist huvitatud ettevõtete väljaselgitamine (Lõuna-Eestis ja Saaremaal). Sellele järgneb hulk koolitusi ja ühiseid seminare, kus huvilistel on võimalik osaleda.
 
Eesmärgiks on, et kolme aasta pärast oleks turistil rohkem võimalusi aktiivselt aega veeta ning tegutseme selle nimel, et aktiivse turismi ning toiduturismi pakkujate hulk ja omavaheline koostöö tiheneks. Projekti üheks eesmärgiks on ka turismihooaja pikendamine.
 
Soovime, et projekti tulemusel süveneks ning areneks koostöö kohalikul tasandil. Kui piirkond on turistile atraktiivne, seal on palju võimalusi aktiivselt aega veeta ja elamusi saada, võidavad sellest lisaks turismiettevõtjatele ka kohalikud elanikud.
 
Projekti rahastatakse EL Kesk-Läänemere INTERREG IV A programmist. Projektitegevusi viiakse ellu aastatel 2010-2013.

Projekti koduleheküljed:

http://www.centralbaltic.eu/component/content/article/6-project-info/426-infacto-international-food-and-activity-tourism

http://www.infactoproject.eu/project

 

Projektijuht: Reet Urb, e-mail: reet.urb@vkhk.ee ; tel 78 50 819

 

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

usa_car_015 robotitsoor2013-023 rammumees2013-034 rammumees14068

Arhiiv