Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > Projektid > Läbiviidud projektid > Täiskasvanud elanikkonna karjääri- ja õpinõustamine Liivimaa Kutseõppeasutuste baasil

 
 

Täiskasvanud elanikkonna karjääri- ja õpinõustamine Liivimaa Kutseõppeasutuste baasil

 

el

Euroopa sotsiaalfondist rahastatud projektiga “Täiskasvanud elanikkonna karjääri- ja õpinõustamine Liivimaa kutseõppeasutuste baasi” lükkavad koolid hoogsamalt käima täiskasvanute karjääri- ja õpinõustamise.

Selleks, et paremini toime tulla pidevalt muutuval tööturul, omada infot töö- ja õppimisvõimaluste kohta, osata ennast  tööturul turustada, on täiskasvanul vaja teadmisi ja oskusi ning kaasaegset õpi- ja karjäärinõustamist.

Projekti raames:

  • töötatakse välja karjääriõppe õppekava täiskasvanutele
  • pakutakse karjäärikoordinaatorite poolt projektis osalevates kutseõppeasutustes õpi- ja karjääriplaneerimist
  • viiakse läbi piirkonna elanikelekursused karjääriplaneerimisest

Projekti tegevused viiakse ellu aprillist 2011 kuni märtsini 2013  Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli eestvedamisel, projektijuhiks on Marika Luik. Projekti partneriteks on Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool, Valgamaa Kutseõppekeskus, Räpina Aianduskool, Vana- Antsla Kutsekeskkool ja Võrumaa Kutsehariduskeskus. Koostööd tehakse SA Innove karjäärikeskuse ja Tartu Kutsehariduskeskuse ning teiste kutseõppeasutustega samuti Soomes karjääri- ja õpinõustamist pakkuva, Sumen Tyokonsultointi OY-ga Helsinkis.

Projekti tulemusena pakutakse Lõuna- Eestis kokku ligi kolmele tuhandele Viljandi-, Võru-, Valga-, ja Põlvamaa elanikule õpinõustamis- ja karjääriplaneerimisalast teenust.

Koolituskursuste info leiate ja registreerimine avaneb kutseõppeasutustes juba selle aasta kevadel-  mais. Karjäärikoordinaatorid alustavad nõustamist 2012 aasta alguses.

Kommenteerimine on suletud

Vabandame, kuid sellele postitusele ei saa jätta kommentaare.

Pildikesi galeriist

tk_012 stiil_048 rammumees14031 IMGP4142

Arhiiv