Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > > Nõunike kogu

 
 

Nõunike kogu

 

Võrumaa Kutsehariduskeskuse Nõunike Kogu on moodustatud Haridus- ja Teadusministri käskkirjaga nr 151, 8.aprill.2015.a. ning nr 1.1-2/16/337, 29.12.2016

Võrumaa Kutsehariduskeskuse Nõunike Kogu koosseisu kuuluvad:

LIIKMED

  • Üllar Juhanson – Eesti Ehitusettevõtjate Liidu esindaja, Tartu Ehitus AS-i projektijuht, yllar@te.ee
  • Ene Kerge – Eesti Töötukassa esindaja, Eesti Töötukassa Võrumaa osakonna juhataja, Ene.Kerge@tootukassa.ee  
  • Jaan Kers – Eesti Mööblitootjate Liidu esindaja, Tallinna Tehnikaülikooli keemia- ja materjalitehnoogia teaduskonna polümeermaterjalide instituudi professor, puidutöötlemise õppetooli juhataja, jaan.kers@ttu.ee
  • Mait Klaassen –  Rektorite Nõukogu esindaja, Eesti Maaülikooli rektor, mait.klaassen@emu.ee
  • Kurmet Müürsepp – Võrumaa Omavalitsuste Liidu esindaja, Antsla Vallavolikogu esimees, kurmetster@gmail.com
  • Toomas Noorem – Eesti Masinatööstuse Liidu esindaja, SA Tartu Teaduspark direktor, toomas@teaduspark.ee
  • Aigar Pindmaa – Eesti Hotellide ja Restoranide  Liidu esindaja, OÜ Pintmann Grupp juhatuse liige, aigar@kubija.ee
  • Teet Tiko- Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja, Haridus- ja Teadusministeeriumi kutsehariduse osakonna asejuhataja, Teet.Tiko@hm.ee
  • Andres Trumm – Eesti Kaubandus- Tööstuskoja esindaja,  Arke Lihatööstus AS-i juhatuse liige, andres@arke.ee

Nõunike kogu moodustamise ja tegutsemise kord on kehtestatud   ministri määrusega.

Vaata lisaks:
kooli struktuur