Lingirada: Võrumaa Kutsehariduskeskus > > Kontakt

 
 

Kontakt

 

 

Üldkontakt

Aadress Väimela, Võru vald, Võru maakond 65566
Telefon +372 78 50 800
E-post vkhk[ät]vkhk.ee
   

Võrumaa Kutsehariduskeskus kasutab FitekIN Arvekeskus ja e-arved palume saata: vorumaakhk@arved.ee või vkhk@vkhk.ee

GMap
Suurem kaart

Juhtkond

Direktor 78 50 802
Tanel Linnus tanel.linnus[ät]vkhk.ee
   
Õppedirektor
78 50 803
Riina Randmaa
riina.randmaa[ät]vkhk.ee
   
Tugitegevuste juht
78 50 805
Vadim Mitroškin vadim.mitroshkin[ät]vkhk.ee
   

Õppetöö

Õppekorralduse spetsialist 78 50 804
Ülle Muru ylle.muru[ät]vkhk.ee
   
Arendusjuht
78 50 819
Reet Urb  reet.urb[ät]vkhk.ee
   
Psühholoog – nõustaja 78 50 825
Elin Tammsalu elin.tammsalu[ät]vkhk.ee
   

Täiskasvanute koolitus

Juhataja  78 50 817
Terje Kruusalu terje.kruusalu[ät]vkhk.ee
   
Projektijuht 78 50 818
Merle Vilson merle.vilson[ät]vkhk.ee
   

Raamatukogu

Juhataja 78 50 809
Ülle Pungits ylle.pungits[ät]vkhk.ee
   

Õpilasküla

Majavanem 78 50 826
Taimi Kurim taimi.kurim[ät]vkhk.ee

Kinnisvara hooldus

Juhataja 78 50 834
Aare Mällo aare.mallo[ät]vkhk.ee

Kompetentsikeskus – PMKK TSENTER

Juhataja 55 92 85
Kalev Kaarna kalev.kaarna[ät]tsenter.ee
   

 

Vaata lisaks:
töötajate kontaktid, bussiinfo